11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

ČFL: Jiskra Domažlice - Jiskra Ústí n. Orlicí 0:0 PK 5:3

7. kolo České fotbalové ligy přivedlo na trávník domažlické Jiskry její jmenovkyni v podobě nováčka soutěže, dvanáctý celek tabulky, Jiskru Ústí nad Orlicí. Domácí trenér měl kromě zraněného Brauna k dispozici všechny hráče, ale po středečním pohárovém utkání proti prvoligové Dukle Praha neměli hráči dostatek času na regeneraci a to se průběhu zápasu projevilo menší aktivitou a pohyblivostí jednotlivých hráčů. Domácí byli celý první poločas aktivnější, často se dostávali před soupeřovu branku, ale během první půlhodiny ani jednou branku Ústí netrefili. Za zmínku stojí pouze Chocholouškovo břevno a brankářem Krátkým vytlačená střela téhož hráče v samotném závěru prvního poločasu. I ve druhé půli měli více ze hry domácí, ale zhuštěnou obranu soupeře se jim nepodařilo ani jednou přelstít a vsítit kýženou branku. V penaltovém rozstřelu pak nakonec rozhodla nevydařená střela hostujícího Opiny, který domácí branku netrefil, zatímco domažličtí kanonýři byli stoprocentní a tak si Jiskra připsala druhý cenný bod z utkání.

ve 3. minutě se po Mužíkově trestném kopu a zmatku v pokutovém území hostů dotkl 1 z hostujících hráčů míč rukou, ale rozhodčí to nepostřehl a nechal pokračovat ve hře. O 3 minuty později zatáhl po levé straně míč domácí Pfeifer, ale jeho akce skončila pouze rohovým kopem. V 8. minutě zahrozili hosté, ale s Vaňousovou střelou ze střední vzdálenosti si Brych poradil. O tři minuty později hosté odvrátili Pfeiferův centr zprava a poté mířil Mužík z tr. kopu jen do zdi hostujících hráčů. Po čtvrthodině hry se ke slovu dostal hostující Vaňous, ale zpoza šestnáctky minul o kousek levou tyč domažlické branky. V 17. minutě se po Mužíkově rohovém kopu dostal k hlavičce domácí Hájovský, ale brankář Krátky byl na místě. Ve 20. minutě se domažličtí dostali ke dvěma střeleckým pokusům, ale obě střely zpoza šestnáctky skončily na tělech bránících hráčů soupeře. Když se pak ústečtí ubránili tr. kopu Mužíka ze 23 metrů, našel ve 29. minutě Pfeifer domácího Kropáčka, který místo střely z první volil zpracování míče a jeden ze soupeřových zadáků mu jej ve skluzu ukopl. Tento domácí útočník měl šanci na reparát ve 29. minutě, kdy byl po Mužíkově centr zcela volný, ale hlavou z 8 metrů zazdil tutovku, když míč nasměroval kousek vedle pravé Krátkého tyče. Po půlhodině hry se napřáhl ze 20 metrů domažlický Chocholoušek, ale parádní střelou trefil pouze břevno přihlížejícího gólmana Krátkého. V závěru poločasu gradoval nápor domácích, ale Pfeiferův centr hosté odvrátili a Bauerovu hlavičku po rohovém kopu Mužíka stačil Krátký vytlačit nad břevno. Po Pfeiferově rohovém kopu se míč odrazil k Mužíkovi, ale jeho pohotový volej trefil opět jen tělo bránícího soupeře. Ve 41. minutě vyrazil Pfeiferův tr. kop z 18 metrů Krátký, který vytáhl parádní zákrok ve 44. minutě, když po Mužíkově zpětné přihrávce výborně vyrazil Chocholouškův volej z 20 metrů, směřující k pravé tyči.

Domácí se tlačili do ofenzívy i ve druhé půli, ale herně ožili i hosté, kteří se s nimi o aktivitu přetahovali. Ve 48. minutě zakončil v pádu nad branku hostů po Došlého tr. kopu Bauer, ale stejně byl pískán ofsajd. O minutu později po Mužíkově rohovém kopu musel Krátký nadzdvihnout míč nad břevno a v 51. minutě zakončil Došlý akci střelou z 18 metrů vedle levé Krátkého tyče. Poté chvíli hráli hosté, ale Vaňousův tr. kop skončil v Brychových rukavicích a Falta mířil z 23 metrů vedle domažlické branky. V 66. minutě domácí nezúročili dva rohové kopy a o dvě minuty později po Hrubého střele reklamovali domažličtí ruku jednoho z hostů v pokutovém území, ale rozhodčí na to nereflektoval. Další akci domácích zastavil ofsajd Došlého a na druhé straně zamířil volejem ze střední vzdálenosti Vaňous nad Brychovu svatyni. Obě mužstva se až do konce snažila strhnout vedení na svou stranu, ale zatímco domácím docházely síly, místo aktivnější křídelní a přízemní hry, hráli míče hodně horem a ty sbírali urostlí zadáci soupeře, hosté neprokázali dost přesnosti a důrazu v zakončení. V 83. minutě minul hlavou z 8 metrů domácí Bauer soupeřovu branku a na druhé straně Brych výborně vyrazil střelu hostujícího Opiny zprava ze 14 metrů na roh. Po něm zamířil Langer nad domažlickou branku, a když nedokázal míč nasměrovat do sítě ani domácí Boček v nastaveném čase, šlo se do penaltového rozstřelu. V něm chybil pouze hostující Opina, který minul branku a tak si domácí připsali druhý důležitý bod.

Rozhodčí: Jiří Musil - Jan Hurych, Dominik Starý. Delegát FAČR: Jiří Urban. ŽK: 1:4 (Bauer - Strnad, Langer, Souček, Opina). Diváků: 300.
Jiskra Domažlice: Brych (90. Šiman) - Hrubý, Bauer, Hájovský, Blažek - Pfeifer, Mužík, Chocholoušek, Hejda (79. Roubal), Bezdička (46. Došlý) - Kropáček (58. Boček). Trenér: Pavel Vaigl.
Jiskra Ústí nad Orlicí: Krátký Jakub - Coufal, Chleboun, Strnad, Langer - Kukla (58. Smejkal), Vaňous (79. Krátký Matěj, Falta, Nágl, Nikodem (63. Opina) - Souček. Trenér: Vladimír Chudý.

Pokutové kopy za domácí proměnili: Došlý, Chocholoušek, Bauer, Pfeifer, Mužík - za hosty minul branku ve 3. sérii Opina.