19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Chodov doma vysoko podlehl Žákavě.

ZDENĚK MIFEK
Ve třetím kole nastoupil Tatran Chodov podruhé v sezóně na svém hřišti, kde chtěl proti  Žákavě bodovat. To se mu nepodařilo. Naopak. Domácí, kteří se museli obejít bez Fischera a  Paidara vysoko prohráli.
Chodov-Žákava  2:5 (2:2)
Branky Chodova: 7. Kobes, 35. Pfeifer.
Skóre otevřeli v 5. minutě domácí, ale bohužel míč skončil v jejich vlastní síti - 0:1.
Dvě minuty nato srovnal hlavou Kobes -1:1. V první půli se hrál vyrovnaný fotbal. Po půlhodině hry dali hosté druhou branku, na kterou vzápětí hlavou po rohovém kopu odpověděl Pfeifer.
Po změně stran měli navrch hosté a ve druhém dějství přidali další tři branky. V 60. mi-
nutě poslal Žákavu hlavou do vedení po rohovém kopu nejmenší hráč na hřišti - 2:3.
Za dalších pět minut vyrobila domácí obrana chybu a nedorozumění zadáků s gólmanem  znamenalo pro Chodov čtvrtou branku v jeho síti - 2:4.
Poslední pátou branku, zaznamenali hosté z trestného kopu z 22 metrů, na který Staviarský  nedosáhl - 2:5.
„V zápase jsme se museli obejít bez Fischera, který je na dovolené, a Paidara. Ten si odpykával trest za vyloučení v posledním domácím zápase. V příštím kole, by měli být oba již  k dispozici," vysvětlil předseda chodovských fotbalistů Miloslav Strnad s tím, že v dalším  kole v Mýtě budou postrádat Pfeifera.
Chodov: Staviarský - Chmelík, Kuboušek, Miroslav Holar, Jan Kapie - Smazal, Petr Holar,  Höll (70. Jan Holar), Jiří Kapic (46. Hála) - Pfeifer a Kobes. Trenér: Jan Doktor.