11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Výsledky krajského přeboru souhrnně.

Ve víkendovém 3. kole krajského přeboru poprvé ztratil body Holýšov, když prohrál v Tachově 0:2. Z prv­ních bodů se radovaly Přešti­ce, které zdolaly nováčka ze Zbůchu v utkání, v němž sudí Kožár rozdal pět červených karet. Rokycany si v kvalitním duelu s Chrástem připsaly bod za třetí remízu. Nečekaný vý­sledek se zrodil na hřišti Rapi­du, kde vedoucí Manětín do­mácí rozdrtil poměrem 9:2. Podobně si vedli i Chanovice, které vyhrály v Klatovech 5:0.

SK ZČE Plzeň-H. Bříza 1:1.

V utkání plném nepřesností se hosté ujali v první půli ve­dení, když se prosadil Vrla. Po přestávce měli domácí převa­hu i několik šancí k vyrovná­ní. To se jim povedlo až deset minut před koncem, když byl Levý faulován ve vápně a sám proměnil pokutový kop.
Nejlepší hráči: Ulč - Vrla. Polo­čas: 0:1. Branky: 80. (PK) Levý - 20. Vrla. Rozhodčí: Homr. ŽK: 4:1. Di­váků:100.
SK ZČE: Řezáč - Levý, Stanek, Vacek, Šneberk, Šiml, Ulč, Bačkov­ský (41. Strážnický), Chaluš (35. Su­lek), Rout (60. Čálek), Fedorco. Tre­nér J. Urbánek.
H. Bříza: Mizera - Gadač, Fráz, Paukner, F. Rozmara, Vrla, Ko­hout, Jagerčík, P. Chocholatý (70. Šimice), Bíba, Vacek. Trenér F. Su­dík.

Tachov-Holýšov 2:0.
Tachov byl před rekordní návštěvou jednoznačné lepším týmem, z mnoha šancí však proměnili pouze dvě.
Nejlepší hráči: Lukáš Čížek - Janča. Poločas: 1:0. Branky: 35. J. Viterna, 49. Luk. Čížek. Rozhodčí: Čermák. ŽK: 0:1. Diváků: 800.
Tachov: Valenta-Lukáš Čížek, L. Viterna, Kaše, Šácha, Machač (69. Gabčo), Lad. Čížek, J. Viterna, Chada (85. Habart), Boček (56. Opa­va), Malý. Trenér M. Chada.
Holýšov: Janča- Nový, Hamer­ník, Snášel, Kaas, Majlát (83. Ma­jer), Jeniš, Janeček, Procházka, Lukáš, Šimka (72. Levička). Trenér Š. Hirschl.

Rokycany-Chrást  2:2.
V kvalitním střetnutí vedli domácí po pěkné akci gólem Tobrmana, hosté po hrubce domácí obrany vyrovnali. Po změně stran Rokycany opět vedly po brance z penalty, Bezdička ale hostům zajistil zasloužený bod.
Nejlepší hráči: Kohout - Bezdič­ka. Poločas: 1:1. Branky: 30. Tobr­man, 64. (PK) Schveinert - 42. Hai­delmayer, 76. Bezdička. Rozhodčí: Kafka. ŽK: 2:2. Diváků: 280.
Rokycany: Vild - Kohout, Rýdl, úihák, Schveinert, Tobrman, i. Scheinherr (68. Abrt), Papáček, Brož, Procházka, Kučera (85. Jí­cha). Trenér P. Aubrecht.
Chrást: Bláha - Král, Brýla, Ku­čera, Bezdička, Mojžíš, Komárek, Haidelmayer, Křen (89. Ježek), M. Tyr, V. Tyr (70. Kroc). Trenér J. Aubrecht.

Přeštice -Zbůch 2:0.
Cápal již v desáté minutě ne­dal penaltu, ale o čtvrt hodiny déle již mířil přesně. Úvod druhé půle patřil hostům, ale po sérii vyloučení Bieder­mann pečetil první výhru Přeštic.
Nejlepší hráči: Cápal - Koudela. Poločas: 1:0. Branky: 24. Cápal, 73. Biedermann. Rozhodčí: Kožár. ŽK: 2:5. ČK: 1:4 (59. Šobr - 59. Pfeifer a Brož, 66. Daňhel, 90. Steinbach). Diváků:200.
Přeštice: Regner - Rajchart, Ku­neš, Cápal, Maršálek, Duchek (74. Šteffl), Šobr, Pap (62. Ostrolucký), Bouc, Biedermann (85. Brada), Be­nedikt. Trenér J. Kubeš.
Zbůch: Zábranský-Brož, Hettler, Pfeifer, Koudela, Paum (46. Kubí­ček), Steinbach, Schejbal, Daňhel, Beneš, Herman. Trenér P. Lukášek.

Rapid Plzeň-Manětín  2:9.

Rapid sice brzy vedl, ale pak se rozjel manětínský bran­kostroj. Domácí po dvou gó­lech v úvodu druhé půle rezig­novali a dohrávali v hlubokém útlumu.
Nejlepší hráči: nikdo - Stejskal.
Poločas: 1:3. Branky: 2. Pytlík, 82. Hucl - 25. Korynta, 34., 62. a 85. Dlouhý, 43. Pleyer, 47. a 50. Spal, 72. Stejskal, 90. Bouška. Rozhodčí: Du­sil. ŽK: 2:1. Diváků: 150.
Rapid: Nikrmajer - Peroutka (55. Bedrna), Pata, Janout, Korda, Ko­vařík, Liška, Brabec (46. Buček), Lavička (70. Hrdina), Hucl, Pytlík. Trenér J. Jílek.
Manětín: Pochobradský - Pleyer (80. Janouškovec), Spal, Dlouhý, Bouška, Štolka, Korynta (58. Cibu­la), Stejskal, Mikulík, Šimlinger, M. Pátek. Trenér J. Pátek.

Klatovy B – Chanovice  0:5.
V první půlí byla hra vyrov­naná, ale po přestávce došly domácím síly a hosté svůj mís­ty drtivý tlak korunovali čtyřmi góly. V závěru mohl korigovat výsledek Toman, ale penaltu neproměnil.
Nejlepší hráči: nikdo - Kocour. Poločas: 0:1. Branky: 10., 53. a 63. Kocour, 69. Šedivý, 77. Frýzek. Rozhodčí: Křen. ŽK: 2:3. Diváků: 150.
Klatovy B: Herman - Popelka, Jakubec, Z. Kotáb, Votípka, Z. To­man, Beneš, Voráček, Ježek, Žit­ník, Kraus. Trenér I. Lužný.
Chanovice: Daněk (80. Růžička) - Šedivý, Srb, Hnídek, Varga, Stra­koš, Hausleitner (75. Frýzek), Tafat, Černohorský, Krch (46. Kotrnoch), Kocour (70. Kučera). Trenér M. Rambousek.

Stříbro-Město Touškov  0:2.

V prvním vyrovnaném děj­ství měli domácí více šancí, ale neproměnili je. Po přestávce se po samostatné akci prosadil Karbusický, vítězství Touško­va pečetil pět minut před kon­cem utkání střídající Čechura.
Nejlepší hráči: Kostelníček-Bár­ta. Poločas: 0:0. Branky: 56. Karbu­sický, 85. Čechura. Rozhodčí: Čer­vený. 2K: 1:3. Diváků: 400.
Stříbro: Kostelníček - B. Andrle, Uhlíř, Jareš, Cvachouček, Kasl, Kertys, P. Andrle, Patočka (64. Hřebík), Houdek (75. Chlad), M. Dyk. Trenér M. Tůma.
M. Touškov: Matas - Kolář, Kluska, Kalčík, K. Fürbacher, Bár­ta, Lambor, Nosek (90. Svoboda), Holý (60. Čechura), Karbusický (87. Bruha), M. Scheinherr. Trenér M. Mareš.

Sušice-Bolevec 4:1.
Domácí hned své dvě první šance proměnili, hosté vzápětí snížili. Ve druhé půli po pře­stávce zaviněné průtrží mra­čen Sušice ovládla hru a za­slouženě vyhrála. Zaskvěl se Manowetz, autor všech branek domácích.
Nejlepší hráči: Manowetz - Do­šlý. Poločas: 2:1. Branky: 1., 11., 52. a 79. Manowetz - 13. Kovařík. Roz­hodčí: Bogdan. 2K: 1:4. Diváků: 300.
Sušice: Míček - Kodýdek, T. Ma­rek, Procházka, Sládek, Junek (79. Bešta), Hrach, Manowetz (88. Tu­ček), Cihlář, Kočí. Trenér L. Vaši­ca.
Bolevec: Klečka-Kučera, Dolejší, Soukúp, Šnaider, Humpál (46. Sed­láček, Brejcha, Došlý, Thomayer, Šiml, Kovařík (61. Pelnář). Trenér: V. Opl.