Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALEl klásico na umt!

 

Domácí morálně posílení předchozí charitativní akcí, chtěli vlétnout na těžkého tradičního soupeře  bez bázně a hany, jak už to na domácím umělohmotném pažitu na levém břehu říčky Zubřiny dělají, tedy nejedná li se o  benefici, kdy se bere ohled na soupeře, aby se případné další akce, kdy se pouští peněženkou,  zase zúčastnil.  
  
Další podobná akce, za chatu na Šnajberku, v týdnu neproběhla,  neboť se nedal dohromady dostatečně slabý výběr babylonské sauny a okolí.  
  
V týdnu zaujala ještě jedna zpráva z černé kroniky o pokáleném nahém muži od pasu dolů v městském parku a jen doufám,  že ho do tohoto stavu nedostal průvan emocí v souvislosti se starogardovskou charitou, Bery s Ledničkou to zcela jistě být nemohli, ti byli k ránu dovezeni až k domovu, podle strohé zprávy tiskové mluvčí partičky,  co pomáhá a chrání,  se toho také více nedovíme, neboť to, že podle ohledání zepředu zjistili kriminalisté,   že  se jedná o může a po ohledání zezadu, že je pokálený, moc indicií neposkytuje. 
  
Oproti minulému mači pro dobrou věc,  měl náčelník,  řídící tentokrát dění na dálku,  pěkně z tepla domova, velký problém sestavit údernou vozbu, která by opět mohla pomýšlet na nějaké ty body a tak prořídlé šiky pomohli vyztužit mladíci Kubr a Neumann a nutno podotknout, že se zhostili svého mezigeneračního poslání více než výtečně,  což platí zejména u prvně jmenovaného.  
  
Hra probíhala,  jak odborníci předpokládali, podle očekávaného scénáře, kdy supeř kontroloval balón ve středu pole, ale k nějakému většímu ohrožení Kohelovy svatyně se nedostával, zatímco Chodové sázeli na rychlé brejky a přímočará zakončení, jež také nepřicházela nebo jen po skrovnu.  
  
Přesto šli domácí do vedení po filigránském rohu a zakončením alá Horst Hrubesch alias hlavičková obluda právě výše chvaleným zástupcem Benfiky.  
  
Pak ale zaspala defenzíva,  kdy měl El kapitáno,  který si již v hlavě  nejspíš sumíroval palcové titulky pro případný článek, nedostatečný respekt ke spoluhráči v hlavičkovém souboji, čehož využil jako třetí smějící se stranou Florián Schrötter pálící k bližší tyči střelou ne zrovna z  kategorie supernechytatelných a stanovil tím konečný účet utkání. 
  
V druhém dějství tohoto fotbalového tyátru,  kdy se vlastně dobívalo jen soupeřovo  výsostné hájemství, k rozuzlení se šťastným koncem jako večer v televizním přenosu nakonec nedošlo a to zejména proto, že proměňování stoprocentních šanci v tento večer borce staré gardy z chodské metropole nijak výrazně nezdobilo!  
  
SG Jiskra Domažlice vs. AH SV Lohberg 1:1 (1:1) 

  
Branky: 
11. Jan Kubr (SG) 
32. Florian Schrötter (AH) 
  
Výtečně dul do píšťaly: 
Olda Timura 
  
Jiskra nastoupila v následujících složení: 
Kohel - Dufek, Major, Neumann, Váchal (Kadlec) - Kuželka, Červený, Kubr, Koza (Hrnčíř) - Vlček, Bočan  
  
Následné posezení nad klobásou a nejen tou svou pak už bylo jen vyvrcholením povedeného fotbalového večera,  no a vo tom to je! 
  
Odveta se koná v pátek 21. 7. 2017 od 19.00 na největším pažitu chamského  okresu na úpatí Ostrého.  
  
SG