17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Klenčí přivezlo body z Přimdy.

V prvním kole I. B třídy zavítalo Klenčí na Přim­du. Po bojovném výkonu se radovalo ze zaslouženého ví­tězství.
Přimda – Klenčí  0:2 (0:1). Branky: 38. a 88. Brašna
Domácí mohli jít do vedení ve 14. minutě, ale hlavičku jednoho z přimdských útoční­ků gólman Veber dobrým zá­krokem kryl. Na druhé straně o dvě minuty později zakončil T. Hromník sólo jen střelou do brankáře. Domácí měli míč častěji v držení, ale nebezpeč­nější šance měli Klenečtí. Gólu se dočkali až v 38. minutě, kdy Psutkovu ránu z trestného ko­pu brankář Přimdy jen vyrazil před sebe a Brašna dopravil balón do sítě - 0:1. Tento stav vydržel až do konce první půle i díky Veberovi, který se ve 43. minutě vytáhl dalším ze svých skvělých zákroků.
Ve druhém poločase domácí ve snaze o vyrovnání přidali, ale pozorně bránící Klenčí je do zakončení nepustilo, navíc hráči Spartaku v 77. a 84. mi­nutě nastřelili břevno. Uklidnění pro hosty přines­la až 88. minuta, kdy Brašna po kombinační akci T. Hromníka s Ledvinou dal výsledku ko­nečnou podobu - 0:2.
„Musím kluky pochválit za bojovnost a nasazení, které rozhodlo o naší zasloužené výhře," řekl po zápase trenér Klenčí Radek Talaš.
Klenčí : Veber - Osvald, Psutka, Ivan Hromník, Čech - Brašna, Řezníček, Pavel Sokol, Vejmelka - Tomáš Hromník (87. Mifek) a Hula (70. Ledvi­na). Trenér: Radek Talaš.       (mif)