15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

ČFL: MFK Chrudim - J. Domažlice 2:2 (2:0) PK 1:3

Branky: 16. Kesner Ondřej, 33. Kučera Jindřich - 70. Boček Daniel, 83. Fořt Pavel

Rozhodčí: Kalenda Jan - Drábek Drahoslav, Šafránková Nikola. Delegát: Braun Karel.

Domácí vstoupili do utkání aktivně a hned ve třetí minutě skončila střela Kesnera na břevnu Domažlické branky. V 6 minutě se již domácí hráč mohl radovat, když zužitkoval hlavou centr Dostálka 1:0. Domácí nadále zůstali aktivní a soupeře přehrávali. Ve 20 minutě zahrával Kopecký přímý kop a brankář hostí Švihořík měl co dělat, aby míč vytěsnil nad branku. Ve 33 minutě po rohovém kopu Kesnera se hlavou prosadil Kučera a zvýšil na 2:0. Domácí uklidněni dvoubrankovým vedením utkání kontrolovali a soupeře prakticky do ničeho nepustili. Ve 39 minutě měli hosté přeci jen šanci, Černý se obtočil kolem Drahoše a postupoval sám na brankáře Mrázka. Jeho střela však mířila vedle domácí branky. První poločas tak skončil zaslouženým vedením 2:0 pro domácí. Druhý poločas domácí kontrolovali hru, hosté se do protiútoků nedostávali a tak se zdálo, že domácí dvoubrankové vedení bez větších problémů uhájí. Vedení ještě mohl navýšit Krčál v 62 minutě po centru Kopeckého, jeho střela však jen těsně minula branku hostí. V 70 minutě namazal ke střele Dostálkovi Řezníček, ale chrudimský střelec mířil prudkou ranou nad branku. Po rozehrávce přišla hrubka domácích zadáků a nedáš dostaneš se naplnilo. Chytrou střelou překonal Mrázka Boček 2:1. Hosté ožili zatímco do té doby v pohodě hrající domácí znejistěli. Najednou byli hosté aktivnější a domácí se snažili ubránit jednobrankové vedení. V 79 minutě přišlo varování ze strany Domažlic. Domažlický střelec však se šancí naložil prachbídně. V 81. minutě došlo v obou týmech ke střídání. Jako šťastnější se ukázalo střídání u hostí, když hned po dvou minutách hostující Fořt po centru srovnal hlavou na 2:2. Domácí tak prohospodařili dvoubrankové vedení. V závěrečném tlaku se již vstřelit gól nepodařilo a tak se šlo na pokutové kopy. Domácí bohužel tři pokutové kopy nepromněnili a tak hosté zvítězili 1:3. Domácí tak prohospodařili dvoubrankové vedení a připravili se o zisk více jak jednoho bodu.

Karty: 28. Vodrážka (CHR) – 43. Průcha (DOM), 80. Boček (DOM), 90+2. Fořt (DOM)

Rozhodčí: Kalenda – Drábek, Šafránková Diváci: 340

MFK Chrudim: Mrázek – Řezníček, Radouš (C), Drahoš, Mastík (66. Mlynka) – Kesner, Vodrážka (68. Langr), Kučera, Kopecký (75 Vavrouš), Dostálek (60. Halbich) – Krčál

Jiskra Domažlice: Švihořík – Hrubý, Chocholoušek, Bauer (46. Boček) (90. Špírek), Mráz – Mužík (C), Průcha (80. Braun), Brožík, Ruml, Hejda (70. Bezdička) – Černý (80. Fořt)