17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Výsledky divize, sk. A souhrnně.

Ani ve třetím kole fot­balové divize Doubravka ne­bodovala a zůstává na poslední příčce. Klatovy se představily poprvé venku a podlehly Tře­boni.

DIVIZE skupina A

Vejprnice-Motorlet 1:1
Většinu utkání měli fotba­lovější hosté hru pod kontro­lou. Domácí sice mohli jít do vedení po šanci Brauna, ale radovali se hosté: Patera si zpracoval centr a překonal Hajžmana. Převaha Motorletu pokračovala i po přestávce. Jen Paterovi vychytal Hajž­man tři tutovky a svůj celek podržel. Vejprnice se přesto v závěru zmohly na tlak a Košťál přímo z rohu vyrovnal.
Poločas: 0:1. Branky: 86. Košťál - ­40. Patera. Rozhodčí: Stančík. ŽK: 4:3. Diváků: 200.
Vejprnice: Hajžman-Stanislav, Štefánek (46. Švehla), Černý, Bouřa - Hrdlička (46. Aubrecht), Holý, L. Rada, Košťál - Löwy, Braun (60. Za­oral). Trenér J. Mysliveček.

Bzová-Doubravka 3:1
Středočeši byli lepším tý­mem, ale dvoubrankový ná­skok získali po hrubých chy­bách doubraveckých obránců. Hosté si šanci téměř nevypra­covali, jen Švec nastřelil v 45. minutě tyč. Po hodině hry sní­žila Doubravka polovlastním gólem, naděje na vyrovnání však zmařilo vyloučení J. Šmrhy. Bzová naopak v závěru výhru pojistila.
Poločas: 2:0. Branky: 18. Černý, 35. Větrovský, 82. Čihař - 62. For­man. Rozhodčí: Krauskopf. ŽK: 4:5. ČK: 0:1(71. J. Šmrha). Diváků: 200.
Doubravka: T. Šmrha - Pondé­lík (70. Michael), Boček, D. Novák, Forman - Prokš, Kislinger (34. J. Šmrha), Faist (78. Štádler), Hric - Švec, Kočí. Trenér V. Maněna.

Třeboň-Klatovy  3:1

V kvalitním duelu byli do­mácí kombinačně lepším a v koncovce efektivnějším tý­mem. Jejich rychlé vedení sice brzo smazal Hanzlík, ale ještě do přestávky vstřelila Třeboň další gól a dvakrát nastřelila tyč. Snaha Klatov po přestávce k vyrovnání nevedla, největší šanci spálil střídající Presl, naopak v poslední minutě do­mácí výhru korunovali třetí bankou.
Poločas: 2:1. Branky: 10. P. No­votný, 27. Malý, 90. Houdek - 14. Hanzlík. Rozhodčí: Fišer. ŽK: 2:3. Diváků: 310.
Klatovy: Míčka - Javůrek, M. Viktora, Hovorka, Cihlář - Mužík, Brejcha (80. Adamka), Kopp, Zed­ník - Bahleda (65. Presl), Hanzlík. Trenér M. Dejmek.

Horažďovice-Strakonice 1:0
Před rekordní návštěvou měli domácí první půli převa­hu a po akci Horvátha se Smíškem se gólem Šafandy ujali vedení. Po obrátce hosté přidali, ale Horažďovice po­zorně bránily a zaslouženě získaly tři body.
Poločas: 1:0. Branka: 23. Šafan­da. Rozhodčí: Svatík. ŽK: 4:3. ČK: 1:1 (79. Brůha - 32. Petr). Diváků: 700.
Horažd'ovice: Věneček - Balou­šek, T. Krejčí (20. Brůha), Pícka, Zámeček - Šafanda (75. Deleu), Jů­da, Vaigl, Beránek - Smíšek (60. Pavlík), Horváth. Trenér K. Krejčí.