11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

I. B třída: FC D. Horš. Týn - S. Postřekov 2:0 (1:0)

V posledním kole fotbalové prvé třídy zajížděl vedoucí celek tabulky Sokol Postřekov na umělou trávu devátého mužstva z Horšovského Týna, jak se ukázalo, umělý povrch dělal větší problémy hostům, kteří na ni nebyli zvyklí Basileji kombinace prohrávali osobní souboje a nechávali se přehrávat ve středu hřiště domácí byli po většinu zápasu aktivnější nakonec si zaslouženě připsali všechny 3 body po vítězství 20 samotném úvodu musel domáhat hostující brankář Frey na zem, aby zneškodnil šanci domácího tepelného a o chvíli později se dostal ke střele spravoval 16 Ski Černík ale minul vzdálenější tyč po střekovské branky hosté založili nadějnou akci V 7. minutě od oleje její konec byl oznámen odpískání ofsajdu závod mého V 9. minutě před domácí Radek Šindelář prodral po pravé straně přihrávkou pod sebe našel nabíhajícího souboj výklad, jehož olej z 20 m výborně vyrazil brankář Frei na roh. O minutu později je zatáhl míč na druhé straně poledne polevu hostující Steinbach JUDr. Petr, ale jeho akci nakonec skončila pouze vedle domácí branky Ve 13. minutě se odhodlal ke střele z 22 m domácí Šindel Radek Šindelář ale minul levou v Sarajevu Cage levou v Rio Botič rezervou sériovou tyč po chvíli později napodobil jeho spoluhráč Ebenhöh. V osmnácté minutě poslal domácí Robin Hecht dopředu Černíka ten posunul míč na Šindeláře ale nakonec chod pěkná akce skončila rohovým kopem. Poté se hrálo většinou kolem středového žádné z mužstev si nevytvořil nějakou vážnější a šanci. Ve 28. minutě centroval domácí Černík spravovat a u vzdálenější tyče usměrnil míč Vavřička, ale pouze vedle postřekovské branky. Ve 29. minutě si zaběhl domácí Radek Šindelář má 1 z míčů za obranu soupeře ocitl se sám proti brankáři z Iowy sérii jejich pádu fauloval a byl na světě pokud pokutový kop. Míč si postavil sám faulovaný hráč ale brankář Frey výborně vystihl směr jeho střely a penaltu zneškodnil. Poté si hostující obrana poradil akcemi nebo nahého a vzápětí jej Gabriela, která skončila rohovým kopem. Ten rozehrál domácí Sokolík míč se odrazil k ptákovi, jehož tvrdý olej z šestnáctky srazili hostující obránci. Ve 33. minutě se s míčem za obranu ocitl tváří v tvář hostujícímu brankáři Fraňkovi domácí útočník Šindelář a střelou z 12 m ke vzdálenější tyči jej překonal 1: 0. Střela to byla zleva. O minutu pozdě našel domácí pták nabíhajícího nebo ne, který střelou, jehož střelu do 14 m z úhlu brankář Frei vyrazil. Hosté to velice prach v závěru prvního poločasu ale s centrem Benčík si domácí zadáci poradil, a když jsem míč po rohovém kopu Šternberk která odrazil na stupeň ruší chovy poslal tento hráč olejem míč z 18 m nad domácí brankou. K
Mírnou aktivitu si domácí udrželi i Polák celý druhý poločas hostům vázla přihrávka i na blízkou vzdálenost nedařilo se absolutně kombinace domácí byli důraznější v osobních soubojích vyhrál volby míče a čím vlastně přehrávali hostující ve středu pole nejprve si hosté museli poradit s centry domácího Černík a následně i básničky, aby 50 minutě na druhé straně poslal míč ve skluzu oleje 5 Šternberk nad domácí branku. Pominuto pozdě se po rohovém kopu domácího hostujícího kroji se odrazil míč k Beňušíkovi, ale jeho volej z 20 m byl vysoký. Na druhé straně musel brankář Frey vyboxoval míč šťastně před nabíhajícím ptáky. V 54. minutě vyzkoušel pozornost hostujícího gólmana střelou zpoza šestnáctky domácí Šindelář a o 2 minuty později po rohovém kopu tak museli domácí odkopl míč řešit závar před svojí brankou. Hned z dalších útoků se dostal ke střele je z 23 m domácích Vavřička trefil jen tělo bránícího soupeře. Chlubil V 57. minutě se pěkně dostával do šance domácí Radek Šindelář probíral se obranou hostů, Ale brankář pro jejich včasným vyběhnutím vypíchl míč útočníkův odchod domácímu útočníkovi ten se dostal nohách no vázičky od, jehož střelu 14 m však stačili hosté srazit na roh. Ten rozehrál zprava tak přesně na hlavu nebo na jeho, ale ten ji nasměroval míč kousek vedle vzdálenější postřekovské tyče. Poté si s rohovým kopem hostujícího Šindeláře poradil brankář Frey a vzápětí stačili hosté srazit střelu domácího Gabriela z 18 m. V V 67. minutě Např na druhé straně hostující Kreuzer, ale ve střední vzdálenosti mířil nad branku domácího gólmana Nováka. O malou chviličku později musel názorem hostující brankář Frei, aby zažehnal nebezpečí, které hrozilo Skopal Czech Radka Šindeláře. Byl V 70. minutě musel stejně zasahovat před nabíhajícím Vavřička low, ale na druhé straně se pěkně uvolnil hostující Peter Steinbrück, ale jeho střela z 28 m trefila jen tělo domácího zadáka a skončila rohovým kopem. Poté neuspěl na jedné straně domácí vařič krát, který mířil se 17 m vysoko a o chvíli pozdě slibnou akci zakončil odpískání ofsajdu ptáka. Od V 81. minutě našel domácí Radek Šindelář nabíhajícího Mácha jehož, před nímž musel být brankář Frei míč zachytit. O minutu později našlápl domácí Radek Šindelář dlouhému sprintu po pravé straně ale svoji akci zakončil střelou z 12 m, která minula vzdálenější Postřekov kout tyč. 5 minut před koncem se dostali ke slovu domácí po rohovém kopu Petr Steinbach, která hlavičkoval z osmi metrů Němec ale těsně těsně nad břevno domácí branky své vedení domácí pod parky osmdesáté osmé minutě, kdy zbytečně faul hostující Gajdošík pronikajícího soupeř a trestní trestní nikoho zdá 20 m zahrál Radek Šindelář perfektně upravené v Iowě tyči zvýšil na 2: 0. Poté vrhli hosté však útok a dočkali se nastavení kdy po trestném kopu Venuši k 25 m hlavičkou z blízka do soupeřovy branky Němec a snížil na 2: 1. Navíc už hostům nezbývá čas, protože rozhodčí kvůli další akce odpískala s konec zápasu.
V posledním kole fotbalové I. B třídy zajížděl vedoucí celek tabulky Sokol Postřekov na umělou trávu devátého mužstva z Horšovského Týna. Jak se ukázalo, umělý povrch dělal větší problémy hostům, kteří na něj nebyli zvyklí. Vázly jim kombinace prohrávali osobní souboje, nechávali se přehrávat ve středu hřiště a domácí byli po většinu zápasu mírně aktivnější, takže si nakonec zaslouženě připsali všechny 3 body po vítězství 2:0
V samotném úvodu musel hostující brankář Frei na zem, aby zneškodnil šanci domácího Ebenhöha a o chvíli později se dostal ke střele zprava z 16 metrů Černík, ale minul vzdálenější tyč postřekovské branky. Hosté založili nadějnou akci v 7. minutě, ale její konec byl oznámen odpískáním ofsajdu Závodného. V 9. minutě se domácí Radek Šindelář prodral po pravé straně, přihrávkou pod sebe našel nabíhajícího Sobolíka, jehož volej z 20 metrů výborně vyrazil brankář Frei na roh. O minutu později zatáhl míč na druhé straně zleva hostující Petr Steinberger, ale jeho akce nakonec skončila pouze vedle domácí branky. Ve 13. minutě se odhodlal ke střele z 22 m domácí Radek Šindelář, ale minul levou Freiovu tyč. O chvíli později ho napodobil jeho spoluhráč Ebenhöh. V osmnácté minutě poslal domácí Ebenhöh dopředu Černíka, ten posunul míč na Šindeláře, ale nakonec pěkná akce skončila jen rohovým kopem. Poté se hrálo většinou kolem středového kruhu a žádné z mužstev si nevytvořilo nějakou vážnější šanci. Ve 28. minutě centroval domácí Černík zprava a u vzdálenější tyče usměrnil míč Vavřička, ale pouze vedle postřekovské branky. Ve 29. minutě si zaběhl domácí Radek Šindelář na jeden z míčů za obranu soupeře, ocitl se sám proti brankáři Freiovi, který jej pádem pod nohy fauloval a byl na světě pokutový kop. Míč si postavil sám faulovaný hráč, ale brankář Frei výborně vystihl směr jeho střely a špatně kopnutou penaltu zneškodnil. Poté si hostující obrana poradila s akcemi Ebenhöha a vzápětí i Gabriela, která skončila rohovým kopem. Ten rozehrál domácí Sobolík, míč se odrazil k Ptákovi, jehož tvrdý volej z šestnáctky srazili hostující obránci. Ve 33. minutě se s míčem za obranou ocitl tváří v tvář hostujícímu brankáři Freiovi domácí útočník Šindelář a střelou zleva z 12 m ke vzdálenější tyči jej překonal 1:0. O minutu později našel domácí Pták nabíhajícího Ebenhöla, jehož střelu ze 14 m z úhlu brankář Frei vyrazil. Hosté se chopili iniciativy v závěru prvního poločasu ale s centrem Beňušíka si domácí zadáci poradili, a když se míč po rohovém kopu Petra Steinbergera odrazil k Beňušíkovi, poslal tento hráč volejem míč z 18 metrů nad domácí brankou.
Mírnou aktivitu si domácí udrželi i po celý druhý poločas, hostům vázla přihrávka i na blízko, nedařilo se absolutně kombinace, domácí byli důraznější v osobních soubojích čímž vyhrávali míče a přehrávali hostující ve středu pole. Nejprve si hosté museli poradit s centry domácího Černíka a následně i Vavřičky, aby v 50. minutě na druhé straně poslal míč ve skluzu volejem Petr Steinberger nad domácí branku. O minutu později se po rohovém kopu hostujícího Kreuze se odrazil míč k Beňušíkovi, ale jeho volej z 20 metrů byl vysoký. Na druhé straně musel brankář Frei vyboxoval míč před nabíhajícím Ptákem. V 54. minutě vyzkoušel pozornost hostujícího gólmana střelou zpoza šestnáctky domácí Šindelář a o dvě minuty později po rohovém kopu museli domácí odkopem míče řešit závar před svojí brankou. Hned z dalšího útoku se dostal ke střele z 23 metrů domácí Vavřička, ale trefil jen tělo bránícího soupeře. V 57. minutě se pěkně dostával do šance domácí Radek Šindelář, prodíral se obranou hostů, ale brankář Frei mu včasným vyběhnutím vypíchl míč, ten se dostal na kopačky Vavřičky, jehož střelu ze 14 metrů však stačili hosté srazit na roh. Ten rozehrál zprava Pták přesně na hlavu Ebenhöha, ale ten nasměroval míč kousek vedle vzdálenější postřekovské tyče. Poté si s rohovým kopem hostujícího Šindeláře poradil brankář Frei a vzápětí stačili hosté srazit střelu domácího Gabriela z 18 metrů. V 67. minutě na druhé straně napřáhl hostující Kreuz, ale ze střední vzdálenosti mířil nad branku domácího gólmana Nováka. O malou chviličku později musel na zem hostující brankář Frei, aby zažehnal nebezpečí, které hrozilo z kopaček Radka Šindeláře. V 70. minutě musel stejně zasahovat i před nabíhajícím Vavřičko. Na druhé straně se pěkně uvolnil hostující Petr Steinberger, ale jeho střela z 28 metrů trefila jen tělo domácího zadáka a skončila rohovým kopem. Poté neuspěl domácí Vavřička, který mířil ze 17 metrů vysoko a o chvíli později slibnou akci domácích zakončilo odpískání Ptákova ofsajdu. Od V 81. minutě našel domácí Radek Šindelář nabíhajícího Macha, před nímž musel brankář Frei míč zachytit. O minutu později našlápl velmi aktivní domácí Radek Šindelář k dlouhému sprintu po pravé straně, ale svoji akci zakončil střelou z 12 metrů, která minula vzdálenější postřekovskou tyč. Pět minut před koncem se dostali ke slovu domácí, když po rohovém kopu Petra Steinbergera hlavičkoval z osmi metrů Němec jen těsně nad břevno domácí branky. Své vedení horšovskotýnští potvrdili v 88. minutě, kdy zbytečně fauloval hostující Beňušík, za což viděl žlutou kartu, kopal se trestný kop. Ze vzdálenosti 22 metrů jej zahrál Radek Šindelář perfektně k pravé Freiově tyči a zvýšil na 2:0. Poté vrhli hosté vše útok a dočkali se v nastavení, kdy po trestném kopu Beňušíka z 25 metrů hlavičkou z blízka usměrnil míč do soupeřovy branky Němec a snížil na 2:1. Navíc už hostům nezbyl čas, protože rozhodčí v půli další akce odpískal konec zápasu.

Branky: 33. a 88. Šindelář - 92. Němec. Rozhodčí: Lhoták. ŽK: 0:3. Diváků: 50.

FC Dyn. Horš. Týn: J. Novák - Černík, Čedík, Macek, Jurko - Pták (46. T. Novák), Gabriel, Sobolík, Vavřička - Ebenhöh (75. Mach), Šindelář.

S. Postřekov: Frei - D. Steinberger (73. Gibfried), Zdráhal, Němec, Votava (56. J. Steinberger) - Ledvina, Beňušík, Závodný, Kuboušek, P. Steinberger - Kreuz.