10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Rokycany opět ztratily body.

ZBŮCH - Fotbalisté FC Rokycany se ke druhému vystoupení  v krajském přeboru vydali za nováčkem do Zbůchu. Získali tu bod za remízu 2:2, jenže z pohledu našich vyslanců  lze nerozhodný výsledek označit za ztrátu!
Vlastenec FC
Před parádní diváckou kulisou  začali domácí nebojácně.  Hned v první minutě hlavičkoval Herman vedle. Z protiútoku Jícha našel Schveinerta, jehož volej z osmnácti metrů olízl tyč. Vzápětí byl nedovoleně zastaven Scheinherr a Jíchova hlavička přeletěla břevno. Z Papáčkova úniku rezultoval roh a až po dvaceti minutách se Baník vymanil z defenzivy. Nejprve Steibach mířil těsně mimo a ve 22. minutě se pět stovek fanoušků dočkalo první branky.

Vild sice stihl po chybě zadáků míč  vyrazit, ,jenže přímo do Pytlíka a od něho skončil  za lajnou.  Vyrovnat mohl po půlhodině hry  Kučera. Po nepovedené malé domů však z deseti metrů netrefil opuštěnou svatyni!  Ve 37. minutě byl právě Kučera zastaven v rozporu s pravidly a po trestném kopu se před brankou blýskalo, leč neudeřilo.  Neujala se ani Tobrmanova dělovka, Scheinherrova individuální akce  a ve 41. minutě zahodil Jícha pátou vyloženou příležitost FC. Po sérii tří rokycanských rohů se tým radoval těsně před odchodem do kabin. Kučerův centr prodloužil hlavou Papáček a Schveinert srovnal.
Převaha FC
Po přestávce se obraz hry nezměnil. Naši vyslanci měli navrch a dokumentovaly to pokusy Papáčka (roh) a Kučery (mířil vysoko). Paradoxně se opět prosadil soupeř. V 53. minutě zaváhal Jícha při dalekonosném centru a  Schejbal se nemýlil.  O dvě minuty později se Rokycany marně dožadovaly pokutového kopu po hře rukou obránce Baníku, ale gól daly  v 61. minutě ze hry. Střídající Abrt obral o míč protihráče, našel Kučeru a ten ideálně uvolnil Tobrmana. Jeho střela zaplula od břevna do sítě – 2:2.

Borci FC toužili po třech bodech  a v 66. nezužitkovali trestný kop z hranice šestnáctky. Brož poté přestřelil opuštěnou branku a minimálně sedmou  šancí pohrdl Schveinert. V 87. minutě se zlobily Rokycany na sudího Kračmera z Plzně, neboť po další ruce jim odepřel pokutový kop. Mezi tyče se netrefil ani Tobrman, a tak alespoň v koncovce převzal otěže soupeř. Hermanův trestný kop vyrazil v 89. minutě Vild na roh a tentýž hráč vzápětí pálil těsně mimo.

V sobotu: Chrást
Třetí kolo přiláká fanoušky v sobotu do Husových sadů. Od 17 hodin se tu představí ambiciozní Spartak Chrást, který je zatím v tabulce třetí. Ke konci jara FC vyhrál  jasně 4:1!