Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALI. B třída: S. Postřekov - Sj. Koloveč 1:5 (0:3)

V 17. kole fotbalové I. B třídy hostili v okresním derby domácí postřekovští hráči celek Slavoje Koloveč. Postavení v tabulce pasovalo do role favoritů hosty a ti ji do puntíku splnili, když domácí hráče přehráli kombinací, pohybem, zkušeností a fotbalovostí. Na to tentokrát domácí bojovností a nasazením nestačili a tak si hosté po výrazném vítězství odvezli všechny body. V domácím dresu chyběli fotbalové osobnosti tipu Miloty, Bittengla či Duchoně, kteří tvořili hru hostů a svými zkušenostmi z vyšších soutěží se zařadili mezi nejlepší hráče utkání.

Utkání začalo díky problémům s elektronickým přenosem zápisu utkání o čtvrt hodiny později a první se ke střele dostali domácí, ale Závodného pokus hosté zblokovali. Pak se do hry dostali hosté, ale Bittenglovu střelu srazili domácí na roh. V 7. minutě zatáhl míč po levé straně hostující Bittengl, k jeho centru se prodral Špirk a hlavou z malého vápna nedal Freiovi šanci – 0:1. Domácí si pak poradili s centrem Bozděcha a na druhé straně zažehnal nebezpečí pádem pod nohy nabíhajícího Davida Steinbergera kolovečský gólman Schweigl. Hosté lépe kombinovali a svým pohybem narušovali přihrávky domácích, čímž si vynutili mírnou herní převahu. V 18. minutě zamířil kolovečský Milota z šestnáctky vedle Freiovy branky a o chvíli později stačili domácí centr téhož hráče hostů odvrátit. Po odvrácených centrech na obou stranách se ve 28. minutě dostal po přihrávce L. Ledviny ke střele z 23 metrů domácí Kreuz, ale Schweiglovu branku minul. Když pak hosté zastavili akci T. Ledviny, dostal se v 37. minutě k centru zprava hostujícího Bozděcha opět Špirk a hlavičkou zpoza malého vápna podruhé rozvlnil síť za Freiem – 0:2. O čtyři minuty později napřáhl ze vzdálenosti 30 metrů hostující Šlajs, na lehce tečovaný míč, směřující pod břevno, vpředu vystoupený Frei nedosáhl a hosté vedli 0:3. Když pak stačil před nabíhajícím postřekovským D. Steinbergrem odvrátil míč na roh Rejthar, odpískal rozhodčí Mazanec konec první půle.

Že fotbal bolel na obou stranách bylo zřejmé, protože na straně domácích do druhé půle odstoupil zraněný Královec (Para) a na straně hostů Šlajs. Úvod vyrovnaného druhého poločasu lépe vyšel hostům, protože Bittengl ve skluzu vyslal dopředu Milotu, ten poslal zleva střílený centr, který u vzdálenější tyče ve skluzu poslal nad Freiovu brankuŠpirk a pak si s Milotovou střelou zleva poradil domácí gólman. Pak chvíli hráli domácí, ale dva Václavovicovy centry jejich branku neohrozily. V 60. minutě napřáhl z 24 metrů postřekovský Závodný a k překvapení všech skončil přízemní míč v kolovečské síti – 1:3. Domácí byli při chuti, ale Karlíkův centr odvrátili hosté na roh a tr. kop D. Steinbergera vyboxoval Schweigl. V 72. minutě poslal hostující Duchoň do brejku Špirka, ale jeho střelu z 15 metrů stačil Frei výborně vytěsnit vedle branky. Roh rozehrál zprava Bittengl, domácí Cibulka míč nedůrazně odkopl k Chvalovi a ten z 8 metrů zvýšil na 1:4. Pak už hráli hosté, ale Bozděchův centr úspěch nepřinesl a v 77. minutě vystřelil po Milotově akci zleva Sušický, Frei míč výtečně vyrazil k Duchoňovi a jeho následný pokus domácí zblokovali. Pak minul zleva Duchoň vzdálenější tyč postřekovské branky, ale v 82. minutě zatáhl míč po levé straně kolovečský Sušický, našel nehlídaného Bozděcha a ten střelou ze 14 metrů pod břevno upravil na 1:5. Domácí se nevzdávali, ale se dvěma centry Václavovice si hosté poradili a střela Němce po Závodného akci skončila ve Schweiglových rukavicích. Úspěch domácím nepřinesl ani centr Karlíka a když na druhé straně stejně dopadl i centr Miloty zleva, zadul naposledy do píšťalky rozhodčí Mazanec a hosté si zaslouženě odvážely všechny body.

Branky: 60. Závodný – 7., 37. Špirk, 41. Šlajs, 72. Chval, 82. Bozděch.

Rozhodčí: Marek Mazanec. ŽK: 1:0. Diváků: 100.

Sokol Postřekov: Frei – Jiří Steinberger (78. Gibfried), Němec, Královec (Paša), Kuželka – Karlík, Královec (Para) (46. Cibulka), Závodný, Lukáš Ledvina – Kreuz, David Steinberger. Trenér: Adam Polák.

Slavoj Koloveč: Schweigl – Bozděch, Sušický, Chval, Rejhar – Šlajs (45. Záhrobský), Bittengl, Rejthar, Milota – Špirk, Duchoň. Trenér: Miroslav Bláha.

Detail [›]
Postřekov-Koloveč 01
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 02
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 03
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 04
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 05
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 06
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 07
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 08
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 09
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 10
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 11
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 12
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 13
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 14
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 15
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 16
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 17
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 18
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 19
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 20
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 21
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 22
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 23
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 24
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 25
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 26
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 27
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 28
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 29
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 30
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 31
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 32
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 33
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 34
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 35
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 36
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 37
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 38
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 39
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 40
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 41
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 42
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 43
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 44
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 45
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 46
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 47
Detail [›]
Postřekov-Koloveč 48