13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

ČFL: Jiskra Domažlice - SK Zápy 2:1 (1:1)

Ve 2. minutě rozehrál úpský Pavlík tr. kop, ale vysoko domažlickou branku přestřelil. Poté se hra na několik minut přestěhovala do středu hřiště a diváky nudila. Na každé straně se zahrával jeden tr. kop, ale příliš vzruchu před brankami nepřinesly. V 9. minutě zatáhl po levé straně míč hostující Kalaš, ale na jeho centr nikdo ze spoluhráčů nedosáhl. O dvě minuty později si Švihořík bez problémů poradil se zápským tr. kopem a po čtvrthodině hry stačili domácí odvrátit Kalašův centr zleva. Hrál se oboustranně opatrný fotbal a když už přišel náznak šance, stačili ji zadáci zlikvidovat, jak se stalo zápskému Matějkovi nebo domažlickému Černému. V 19. minutě si hosté poradili s Mužíkovým tr. kopem ze střední vzdálenosti i s Roubalovým centrem zleva o chvíli později. Hra byla v poli vyrovnaná, bojovná, ale bez velké fotbalové krásy. Ve 24. minutě zatáhl míč po pravé straně Roubal, dal míč pod sebe na Černého, ten se pokoušel za malým vápnem uvolnit, ale dřív než si připravil míč ke střele, připravili ho o něj zápští zadáci. Ve 26. minutě rozehrál po sraženém centru rohový kop domácí Mužík, ale k přetaženému míči se jeho spoluhráči nedostali. S přibývajícím časem získávali více ze hry domácí, ale ze své aktivity vytěžili pouze několik centrů do šestnáctky soupeře a jeden rohový kop bez zakončení. Po nákopu z vlastní poloviny a prodloužení hlavou si na míč nabíhal domácí Hrdlička, ale brankář Straka u něj byl dříve a rodící se šanci překazil. Ve 34. minutě neviděl hlavní ani pomezní rozhodčí faul na pronikajícího Brauna, kterého v šestnáctce srazil na zem rukou Kalaš a hned vzápětí chyboval domažlický Braun když neviděl nabíhajícího Matějku, který vystihl jeho malou domů a šel sám na Švihoříka, jemuž nezbylo nic jiného, než se snažit pádem  pod nohy zachytit míč, ale to se mu nepodařilo a byla na světě penalta. Tu rozehrál Pavlík bombou do břevna, od kterého se míč odrazil do branky a hned ven - 0:1. Ve 37. minutě vybojoval míč Beránek, ale jeho centr zleva hosté srazili na roh. Ten rozehrál zleva Mužík, ale hosté míč odvrátili a následný centr zprava se stal kořistí brankáře Straky. Hosté zahrozili tr. kopem zleva, ale vytěžili z něj pouze autové vhazování na druhé straně a po něm se domácí po sérii hlaviček ubránili a vzápětí po rychlém autovém vhazování Černého na nabíhajícího Hrdličku, který míč zatáhl po levé straně, zpětnou přihrávkou našel volného Mužíka, ten si obešel obránce i brankáře a do prázdné branky z metru zasunul míč – 1:1. Vyrovnání vneslo na hřiště zbytečnou nervozitu, na kterou doplatil hostující Matějka, který ve strkanici před brankářem Švihoříkem upadl a vleže úmyslně podrazil nohy domácímu brankáři, čímž začala další strkanice téměř všech hráčů a hosté šli do oslabení, když se Matějka zblízka podíval na červenou kartu. To hosté nelibě nesli a do dlouhé diskuze s rozhodčími se pustili i funkcionáři hostujícího klubu.

Úvod druhé půle se nesl ve znamení aktivity domácích, ale hosté stačili Braunův volej po akci a centru Roubala zblokovat na roh a centr Mužíka o chvilku později odvrátit do bezpečí. Poté převzali aktivitu hosté, ale tr. kop Pavlíka a následný závar před domažlickou brankou skončil nepřesnou střelou stejně, jako pokus téhož hostujícího hráče v 55. minutě, který vyslal z 22 metrů. O dvě minuty později rozehrál Pavlík další tr. kop zleva ze střední vzdálenosti, ale trefil pouze boční síť Švihoříkovy svatyně. Po hodině hry se osmělili opět domácí, ale po brankářově výkopu na Mužíka a jeho centru zleva na Roubala akci, po střele do těla soupeře,  zastavil odpískaný ofsajd. Hosté dále dobývali domácí branku, ale v 62. minutě, kdy zatáhl míč po levé straně Petrů, usměrnil jeho zpětnou přihrávku střelou volejem ze střední vzdálenosti mimo domažlickou branku Kalaš. Domácí brankář Švihořík podržel svůj tým po tr. kopu Pavlíka v 71. minutě, kdy míč směřující k jeho levé tyči výborně vyrazil. Pak začali přebírat opratě zápasu domácí, ale v závaru před Strakou, po Mužíkově rohovém kopu stačil volejem z otočky usměrnit míč z malého vápna Chocholoušek pouze vedle pravé tyče zápské branky. V 78. minutě si na Braunův centr zprava naskočil Roubal, ale jeho hlavička z 8 metrů skončila v rukavicích brankáře Straky. Když už se všechno schylovalo k penaltové ruletě, přišla 86. minuta, ve které Mužík vysunul dopředu Roubala, který odcentroval zprava před zápskou branku přesně do místa, kde byl nehlídaný Špírek a ten hlavičkou z 8 metrů rozvlnil síť za Strakou – 2:1. Když se pak domácí ubránili závaru před svojí brankou dvakrát po autovém vhazování Nováka, další akci hostů zastavil odpískaný ofsajd, přišla 91. minuta, kdy rozehrál tr. kop zleva hostující Kalivoda, ale Petrů v přemíře snahy dostal míč do sítě domácích rukou, což se odbylo žlutou kartou a pak už se ozval závěrečný hvizd rozhodčího Melničuka, který znamenal vydřené tři body pro domácí.

Branky: 42. Mužík, 87. Špírek - 34. Pavlík PK.

Rozhodčí: Vladimír Melničuk - Ivan Tvrdík, Martin Hányš. Delegát FAČR: Michal Řezáč. ŽK: 4:3 (Kyndl, Roubal, Fořt, Mužík - Svoboda, Duben, Petrů), ČK: 0:1 (45. Matějka). Diváků: 280.

Jiskra Domažlice: Švihořík - Braun, Chocholoušek, Bauer, Beránek - Roubal (90. Buršík), Kyndl (91. Javorský), Mužík, Hrdlička (77. Špírek), Končal (61. Fořt) - Černý. Trenér: Jiří Skála.

SK Zápy: Straka - Hakl, Duben, Petrů, Novák - Jíra (59. Putz), Pávek, Pavlík, Kalaš (84. Kalivoda) - Svoboda, Matějka. Trenér: Michal Mašek.