13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Příprava: Jiskra Domažlice B - S. Kdyně 3:0 (1:0)

V dalším přípravném zápasu hostila domažlická Benfika 7. celek I. A třídy - SK Kdyně.

První a jedinou vyloženou šanci hostů v 8. minutě vychtal Straka a pak už byla ofenzíva kdyňanů vlažná a nedůrazná, bez řádného zakončení. Domažličtí se po vyrovnaném úvodu zápasu pomalu dostávali do tempa a přebírali iniciativu. V 17. minutě Bláha ze 14 metrů trefil jen levou tyč kdyňské branky a dorážka skončila díky teči na břevně. Domácí si vytvořili několik šancí, ale Štěpán dvakrát neuspěl, když sice podruhé rozvlnil hlavou soupeřovu síť, ale gól pro ofsajd neplatil. Prvního úspěchu se domácí dočkali těsně před přestávkou, kdy míč po Pavlíčkově centru odvrátili hosté k vystřídavšímu Selnarovi a ten jej volejem z 15 metrů poslal přesně k levé tyči - 1:0.

I ve druhém poločasu byli o něco aktivnější domácí a hned ve 47. minutě dostal Bláha míč do běhu, stačil si obhodit vybíhajícího kdyňského brankáře a do odkryté branky zvýšil na 2:0. V 51. minutě po Waldmannově rohovém kopu stanovil volejem z 8 metrů konečný stav na 3:0 druhou brankou Selnar. Poté domácí ubrali plyn, hra se postupně vyrovnala, ale hosté se k nebezpečnému zakončení nedostali, zatímco domácí ještě předvedli několik dobrých akcí, kterým však už chyběla gólová koncovka.

Jiskra Domažlice B: Straka (46. Bratanič) -  Šimůnek, Štěpán, T. Korelus, Pavlíček - P. Dufek (24. Kadlec), Waldmann, Kubr, Šot (42. Selnar), Leitl (38. J. Korelus) - Bláha. Trenéři: Martin Steinbrücker a Antonín Vlček.

SK Kdyně: Horáček (46. Konopík) - Dufek, P. Forst, J. Šmejkal, M. Výškrabka - Pergl, L. Výškrabka, Schwarz, Koutník - Hamor, K. Šmejkal. Trenéři: Vl. Trumpeš, Jan Šup. Střídali: M. Trumpeš, K. Forst, Knauer.