15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Příprava: Jiskra A - Jiskra B 11:0 (6:0)

V dalším přípravném zápasu se střetla Jiskra Domažlice s mužstvem své rezervy a jednoznačně zvítězila. Protože někteří hráči Benfiky odehráli poločas v dresu áčka a druhou půli v dresu B týmu a hrálo se bez oficiálního zápisu, bylo sledování sestav mužstev poněkud složitější.

!A" mužstvo se ujalo vedení hned z prvního útoku ve 2. minutě, když se trefil Chocholoušek - 1:0. Převaha hráčů áčka byla patrná po celý zápas a Benfice dovolili pouze jednou vážně ohrozit branku. Když další dvě příležitosti "áčkařů" zůstaly nevyužity, vystihl nedorozumění Štěpána a brankáře Straky s chutí hrající Leitl, sebral míč a do prázdné branky zvýšil na 2:0. Ve 14. minutě poslal Špírek dopředu Leitla a ten střelou z 16 metrů zvýšil na 3:0. O pouhé tři minuty později dostal za obranu míč opět Leitl a jeho střelu zleva usměrnil ve skluzu u vzdálenější tyče do sítě Bláha - 4:0. Benfika se zmohla pouze na Buršíkovu křížnou střelu zleva, která však nebyla přesná. Další dloubák za obranu Benfiky na nabíhajícího Leitla znamenal další branku, když se míč vystřelený z šestnáctky odrazil od vzdálenější tyče do sítě - 5:0. Ve 27. minutě zatáhl velmi agilní Lešek míč po levé straně, centrem našel nabíhajícího Bláhu a ten míč volejem usměrnil z 10 metrů za Strakova záda - 6:0. "A" mužstvo bylo výrazně nebezpečnější po levé straně hřiště, kde operovali Beránek, Špírek, Lešek a Leitl. Zejména bezpočet kvalitních Leškových centrů volalo po lepším využití. Ve 33. minutě musel po střele Benfiky zasahovat Švihořík, ale míč mířil na něj, takže s ním neměl problémy. Když se na straně "A" mužstva neprosadili Hrubý, Špírek a nadvakrát ani Bláha, dostal se na druhé straně ke střele Štěpán a Švihoříka v brance áčka zachránilo od kapitulace břevno jeho svatyně.

I ve druhém poločasu byla na hřišti znát jasná převaha "A" mužstva, které nepřipustilo jakokoli změnu skóre ve svůj neprospěch a svojí herní a kombinační kvalitou naprosto ovládalo hru. Nejprve zahodil šanci Roubal, který mířil hlavou mimo Strakovu branku, ale v 51. minutě se pěkně uvolnil Špírek a z otočky ze 14 metrů, střelou k tyči zvýšil na 7:0. Na druhé straně se neprosadil Waldmann a tak opět hrozili hráči áčka. Dvakrát Roubal a jednou Špírek však mířili nepřesně. V 66. minutě si postavil míč k trestnému kopu ze 17 metrů Mužík a poslal jej téměř do levé Strakovy šibenice - 8:0. O pět minut později si skoro na stejné místo postavil míč k tr. kopu Bauer a střelou k levé tyči zvýšil na 9:0. V 70. minutě obešel Špírek brankáře Straku, naservíroval míč Lucákovi a ten jej uklidil zblízka do odkryté branky - 10:0. Poté se Straka blýskl reflexivním zákrokem proti Hrubého bombě ze 14 metrů a deset minut před koncem stanovil po Leškově centru zleva konečný výsledek Roubal, který přeloboval vybíhajícího Straku - 11:0. Když pak Mužíkova střela z 20 metrů skončila pouze na levé tyči Benfiky, bylo to ze zápasu kočky s myší vše.

Jiskra A: Švihořík - Hrubý, Chocholoušek, Bauer, Beránek - Buršík (46. Braun), Leitl, (46. Roubal), Špírek, Lucák, Lešek - Bláha (46. Mužík). Trenér: Jiří Skála.
Jiskra B: Straka - Korelus, Pavlíček, Štěpán, Šimůnek - Kubr, Vísner, Hojda, Waldmann, Major - Selnar. Na střídání: Vlček, Zdráhal, Kalný.

Rozhodčí: Chmelík - Šporer, Pivoňka.