Branky: 8. Kesner, 51. Rybička, 72. Vácha, 77. Sixta – 36. Němec
ŽK: 61. Luptovský (CHR) ČK: 39. J. Held (PIS)

MFK Chrudim: Mrázek – Řezníček, Radouš, Drahoš, Adámek – Luptovský (62. Vácha), Kesner (82. Malinský), Langr (84. Opina), Sixta (82. Holub), Kopecký – Rybička (78. Hauf)
Trenér: Jirousek
FC Písek: Rondzik – Řehák, Kadula (74. Held), Ježdík, Havel (58. Holub) – Kalášek, Milec, J. Held, Voráček – Šlehofer, Němec (51. Řezáč)
Trenér: Prášil

Domácí se jako obvykle do soupeře zakousli a zatlačili soupeře na polovinu hostí. Rychlý kombinační fotbal v domácím podání byl nad schopnosti hostujících hráčů. V 8 minutě předvedli domácí sérii nahrávek, kde centr Luptovského brankář hostí ještě před Kopeckým vyrazil, ale pouze ke Kesnerovi, který levačkou poslal míč do sítě. 1:0. Domácí pokračovali v tlaku a vytvářeli si jednu šanci za druhou. V 9 minutě Ježdík zachraňoval samostatný průnik Kopeckého. V 10 minutě po rohovém kopu, mířil Radouš nad branku. V 11 minutě brankář hostí zachraňoval před Rybičkou. Na hřišti existovalo jen jedno mužstvo a to mužstvo domácích. Ve 25 minutě si na centr Sixty naběhl Rybička a jeho teč skončila jen těsně vedle hostující branky. Ve 35 minutě měl šanci opět Rybička, ale brankář Rondzik jeho pokus kryl. Dorážka se Kopeckému nepovedla a tak zůstávalo skóre stále 1:0. Nedáš dostaneš se opět projevilo v akci. Hosté po ojedinělém průniku a centru s tečovali Němcem míč za bezmocného Mrázka 1:1. Vyrovnávací gól však hosté emočně nezvládli a ve 38 minutě byl za udeření protihráče v přerušené hře vyloučen Held. Ve 40 minutě se domácí opět mohli ujat vedení, ale Sixtova střela jen těsně minula píseckou svatyni. Poločas tak skončil nerozhodně 1:1. Druhý poločas hráli hosté o desíti, a domácí přesilovku náležitě zvládli. V 51 minutě Rybička hlavou strhl vedení na stranu chrudimských 2:1. V 53 minutě opět mladý útočník Chrudimi měl možnost navýšit skóre, ale brankář Rondzik byl proti a fantastickým zákrokem hosty podržel. Domácí soupeře jasně přehrávali a hosté na kombinační akce jen stěží hledali protizbraň. V 72 minutě Kesner naservíroval míč před branku střídajícímu Váchovi, který se v těchto chvílích nemýlí 3:1. V 77 minutě znovu Kesner milimetrovou přihrávkou našel Sixtu, který rozvlnil síť bezmocného Rondzika počtvrté 4:1. Domácí měli utkání plně ve své režii a dokráčeli tak k zaslouženému vítězství, ve kterém soupeře z Písku deklasovali 4:1