Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALČFL: TJ Štěchovice - J. Domažlice 0:1 (0:0)

160 diváků.

Branky: 60. Braun Milan.

Rozhodčí: Makovička Milan - Pečenka Jiří, Vrchota Jaroslav. Delegát: Slavíček Leoš.

Z webu TJ Štěchovice:

Hned v úvodu zápasu se do dobré příležitosti propracoval Busta, jeho zakončení po dobrém centru Švejdy zamířilo nad břevno. Do vedení mohli jít hosté po naší špatné rozehrávce, balon se dostal ke zcela osamocenému Roubalovi, který se naštěstí nedostal do zakončení. Po dvou dalších minutách se trefil Fořt, ale jeho gól byl pro ofsajd neuznán. Naši hráči byli více na balonu, ale veškerá snaha nevedla k ohrožení Šimana v bráně Domažlic. Produktivní nebyli naštěstí ani hosté, zejména Fořt dostával jednu ofsajdovou přihrávku za druhou. Právě Fořt měl na svědomí jednu z větších šancí ve 29. minutě, po rohovém kopu zamířil hlavou mimo bránu. Hned z následného útoku mohl zahrozit Laušman, ale byl osamocený a lehce obraný o balon dvěma soupeři. Také Prosek se pokoušel prosadit, ale jeho pokus mířil mimo bránu. Ve 37. minutě Došlý řádně prověřil Bustu, ten mu ale stihl ztížit situaci a zasloužil se o udržení nerozhodného stavu. Zbylé minuty prvního poločasu už žádné převratné změny nepřinesly, k vidění byl pouze nepřesný pokus Hřebečka.
Na startu druhého poločasu se rozhodl Cienciala překvapit gólmana, ale jeho pokus neměl žádnou šanci. Naopak v 50. minutě jsme měli šanci obrovskou - hosté špatně rozehráli a Laušman se mohl pokusit ohrozit opuštěnou bránu, to se mu bohužel kvůli dobrému skluzu Bauera nepovedlo. Na prahu šedesáté minuty padlo na hřiště mírné šero a v 61. minutě padl i první gól do naší sítě - balon dorazil po centru až na kopačky Brauna a ten dokázal propálit hned čtyři naše hráče společně se Sňozíkem - 0:1. Inkasovaný gól naše hráče probudil, ale obrana soupeře společně se Šimanem fungovala dobře. Velkou šanci na vyrovnání měl v 71. minutě Hřebeček, sám se probojoval před Šimana, ale z úhlu se mu nepodařilo gólmana překonat. Další dvě velké akce jsme měli v 75. a 76. minutě. První příležitost byla opravdu velká, Šiman se srazil ve vápně se spoluhráčem a před Trnkou byla prázdná brána (a dva obránci), k naší smůle zamířil balon pouze do břevna. Ve druhé příležitosti unikal Kotlík sám na bránu, ale jeho pokus dokázal Šiman vyrazit. Vyrovnat jsme mohli také v 83. minutě, ale nikdo z hráčů nedokázal zakončit. Ve zbytku zápasu se hráči vrhli do risku a tak měl šance i soupeř z brejku. Tutovku zazdil Roubal slabou střelou do náručí Sňozíka a ani Chocholoušek nedokázali potvrdit výhru.

FK TJ Štěchovice: Radek Sňozík , Filip Busta , Michal Švejda , Jan Prosek , Tomáš Pavlík (46. Ondřej Kotlík(84. Daniel Hudec)) , Jaroslav Trnka , Stanislav Hřebeček , Lukáš Jakobovský , Cyril Golovko (58. Filip Drobílek) , Jakub Cienciala (58. Filip Novák) , Václav Laušman.
TJ Jiskra Domažlice: Bauer , Mužík , Došlý (84. Hradecký) , Beránek , Braun , Roubal (90. Nerad) , Šiman , Matějů , Chocholoušek , Čada , Fořt. 

Branka: 61. Braun 
Rozhodčí: Makovička - Pečenka, Vrchota. DS: Slavíček.
Počet diváků: 160.