Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALRozhodnutí zatím nepadlo.

Až do středečních večerních hodin čekali funkcionáři na výsledek jednání disciplinární komise  ČMFS, na kterém se projednával protest Králova Dvora, jehož zástupci se dožadují kontumace sobotního zápasu, který v Domažlicích prohráli. Hlavním důvodem jejich stížnosti je pozdní  zahájení zápasu.
„Kvůli technické závadě se začalo déle, ale ne rozhodně o 37 minut, jak uvádí funkcionáři  Králova Dvora ve svém protestu. Dále uvádí, že jsme začátek utkání zdrželi úmyslně. To rezolutně odmítáme. Pro obě mužstva to bylo jistě nepříjemné, ale výchozí podmínky byly  stejné," řekl sportovní manažer Jiskry Jiří Pojar s tím, že jej mrzí i skutečnost, že hosté tento  protest vůbec podali. „Něco podobného se může stát i jim a pro pořádající oddíl je to velmi  nepříjemná věc," dodal Pojar, který stále čeká na rozhodnuti DK. Ta podle sdělení sekretáře ČMFS Nikodema rozhodne příští středu.
Dalším problémem, se kterým se Jiskra musí vyrovnat, je přeložení sobotního zápasu v  Prachaticích na středu 22. srpna od 17.00 hodin. Důvodem je účast dvou prachatických fotbalistů  na univerziádě. „O změně jsme se dozvěděli ve středu večer, což považuji za nešťastné. Je  zajímavé, že Prachatice mohly úvodní dvě kola bez nich odehrát. Pro nás je to samozřejmě nepříjemná pauza. Dalším problémem bude, vzhledem k zaměstnání hráčů, dát mužstvo  dohromady. Bohužel rozhodnutím komise se musíme řídit. Věřím, že o to více budeme  bojovat a uspějeme," řekl na závěr Pojar.              (mif)