16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Fotbalový um staříků od Zubřiny nad síly "Optiků"!

Tradiční měření sil na levém břehu říčky Zubřiny vyznělo tentokrát zcela jasně pro domácí seniory, když soupeř dokázal v první půli povedenou akcí vykřesat za stavu 3:0 pro domácí ještě určitou naději a snižoval na 1:3 z jeho pohledu.
V druhé půli však domácí ještě přidali v pohybu a pěti brankami dostali již odevzdané hosty do kolen.
Domácí kupodivu pouze v jedenácti, ačkoliv v kádru je kolem třiceti borců, hráli navíc druhou půli o jednoho míčového kouzelníka méně, neboť se zranil statisticky znovuzrozený motor zálohy Rybkyn a na hřišti již jen statoval, i když zlé jazyky tvrdí, že žádný rozdíl oproti poločasu prvnímu v herním projevu výše jmenovaného jedince nepoznaly!
Výtečně zahrál bývalý sportovec okresu Bery zaznamenavší hattrick.
Střelecky se k nimu přidali i rtuťovitý Rejthar a řízný Červený se dvěma zásahy!
Soupeř nebyl o tolik horší, jak by výsledek naznačoval, měl ve svém středu technicky zdatné hráče, ale oproti domácím zaostával v pohybu, ale na jaře v Nýrsku bude pry vše zase úplně jinak.
No nechme se překvapit!

SG Jiskra Domažlice vs. SKP Okula Nýrsko 8:1 (3:1)

Sestava domácích: Kohel - Dufek, Major, Červený, Vlček - Kuželka, Brichcín, Rejthar, Koza - Bočan, I. Rybár

Branky Jiskry: Bočan 3, Rejthar 2, Červený 2, Koza

Sudí: Jirka Schlägel, štestí pro Pavla Královce, že zápas neviděl Berbr, protože by se asi nikdo nemohl divit tomu, kdyby byl na jeho úkor nominován do příštích mačů právě tento zejména ve středovém kruhu pohyblivý arbitr!