10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Jiskra přehrála Chodov.

Újezd - Týden před startem krajského přeboru mužů ve fotbale se na hřišti v Újezdě střetly v přátelském zápase dva okresní rivalové v této soutěži.

Domažlice - Chodov 4:1 (2:1)

Vedení se již v 5. minutě ujal Chodov, když trestný kop hlavou přizvedl Miroslav Chmelík a překonal Pejsara v brance Domažlic. Stav se srovnal o osm minut později. Janečkův střílený centr z levé strany si do vlastní sítě srazil Petr Holar. V 15. minutě zahrával Chodov rohový kop. Hlavičku Krakeše Pejsar bez problémů chytil a založil protiútok, na jehož konci byl sražen v pokutovém území brankářem Dolhým Mifek. Následnou penaltu proměnil Černý - 2:1. Ve 27. minutě se po kombinační akci domažlických dostal ke střele Šámal, ale Dolhého nepřekonal. Po třiceti minutách hry se do úniku dostal Krakeš, který do Chodova zamířil na hostování právě z Jiskry, ale v nadějné pozici přestřelil. Ve 39. minutě podržel Chodov svým zákrokem Dolhý, který s námahou vyrazil trestný kop Macha.

Ve druhé půli ztěžovaly hru kaluže, které se vytvořili díky vytrvalému dešti, který provázel celý zápas. V 50. minutě se ocitl sám před Staviarským Strejc, mířil však jen do jeho nohou. V 60. minutě zahrával Petr Holar další trestný kop a Mleziva jeho technickou střelu vyrazil na roh. O čtyři minuty později nacentroval Kotlan na volného Kubicu, který ve stoprocentní šanci selhal, do sítě nenašel cestu ani hlavičkový pokus Janečka, který skončil na tyči. V 73. minutě přihrál Kubica na Schötterleho, s jeho střelou si Staviarský poradil. Z následného rohu střílel Kubica těsně vedle branky. Třetí branky se dočkali Domažličtí v 81. minutě, kdy Mach vysunul Kubicu, ten potáhl míč po levé straně a necentroval na Kotlana, který hlavou zvýšil na 3:1. V 85. minutě přidali hráči Jiskry čtvrtý gól. Po přihrávce Janečka střílel Kotlan a jeho rána se nešťastně odrazila od Malzera do branky.

Domažlice: Pejsar (46. Mleziva) - Rejthar, Tesař, Janeček, Strejc - Černý (46. Kubica, Šámal, Váchal, Mach - Mifek (46. Kotlan) a Schötterl. Trenér Miroslav Moravec.

Chodov: Dolhý (46. Staviarský) - Jan Chmelík, Miroslav Holar, Smazal, Miroslav Chmelík - Jan Kapic, Petr Holar, Höll, Valíček - Krakeš a Hála. Střídali Jiří Kapic a Malzer. Trenér Miroslav Chmelík.

V úvodním kole krajského přeboru zavítá v sobotu Jiskra na hřiště lídra Města Touškov. Chodov zahájí jarní část sezony doma, kdy přivítá tuto sobotu od 16.30 hodin Sušici.