Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALNevybíravý los určil ráz měření sil!

Ano, to, co vhání staříkům adrenalin do žil, není vlastně už ani tréninkový mač samotný, ale hlavní psychologické souboje se odehrávají již v rámci nervydrásajícího losování.
Vzhledem k neúčasti náčelníka, jehož Bery pro jistotu "uklidil" do služby, převzal svou ochrannou ruku nad losováním v zájmu zachování nestrannosti El kapitáno, i když se těsně po losování a zveřejnění výsledků ozývala z hloučku Oranžových hlasitá mrmlání o berbrovinách, peltovinách apod.
Není divu, že v řadách Zelených, jichž bylo i o jednoho více, se objevili nejen arbitr losování, ale i staří dobří známí jako Vinouš, Bery, Rejtárek a další a papírově bylo zjevné, za kým by tentokrát mohly konečně putovat body.
Zelení šli do rychlého vedení 3:0 a když už se na nemohoucnost střelců v oranžových barvách proti zformované zónové obraně nedalo dívat, zavelel ke zteči jeden z nejzkušenějších, Vlčák, a čistým chodským nártem vyhnal pavouky z nejzažšího rohu El kapitánovy svatyně. 
Takovýto klasický "vlastenec" se vídá opravdu zřídka!
Pak měli Oranžoví možnost dokonce snížit z penalty na 3:2, ale když kulatý nesmysl z Červíčkovy pravačky míjel o milimetry zařízení, bylo jasné, že tím pohasla i poslední jiskříčka naděje na zvrat jasného průběhu tradičního měření sil staříků na levém břehu do ticha ševelící Zubřiny!
Zelení v poklidu navyšovali svůj náskok až na konečných 8:1 a za zmínku snad stojí už jen pokus forvarda Zdráhala o překonání vzdálenosti Veselého rekordu v hodu oštěpem a to střelou na branku asi z půl kroku a nebýt za plotem hradba z mohutných listnáčů, zcela jistě by se to podařilo!
U Filuty už se pak jen probíralo ono klasické, co by bylo kdyby a zaháněla se žízen vzniklá pohybem u jedněch či brejlením na lampu s pusou dokořán u jiných!
Vzhledem k tomu, že náčelník neprozřetelně neurčil nikoho k vybrání "desátků" do svého bezedného mešce, pokusil se nejmenovaný bývalý sportovec okresu o malou revoltu a kupodivu nebyl nikdo proti!
Navrhl totiž, aby se z tohoto večera použily peníze na něco hodnotného jako třeba triko, košile nebo dokonce klubový oblek apod., ale když paní Červená zahlásila, že jsou k mání výtečné lubské klobásy, padl nově vzniklý černý fond právě na ně!
A to se to hodovalo za klubové peníze!
Ještě teď se všichni olizují!

Zelení vs. Oranžoví 8:1

Zelení:
Major - Vinopal, Vlček, Zdráhal, Vaněk, Rejthar, Bočan

Oranžoví:
Csulák - Červený, Rybár I., Pajdar, Koza, Schlägl

Příští akcí je výlet na plácek pod Ostrý a nominace je na týmuji!

SG