13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

I. B třída: Sokol Postřekov – Sparta Dlouhý Újezd 0:0 PK 3:4

Třetí kolo fotbalové I. B třídy svedlo ve skupině A na postřekovském trávníku sousedy ze středu tabulky, kteří získali shodně 3 body a to domácí Sokol se Spartou Dlouhý Újezd. Jak už umístění v tabulce naznačovalo, diváci v Postřekově byli svědky vyrovnaného fotbalu, který nakonec skončil vyrovnaným bezbrankovým výsledkem a o rozdělení bodů nakonec ve prospěch hostů rozhodla až penaltová loterie.

Hned v úvodní minutě stačil těsně před nabíhajícím Ledvinou odkopnout míč hostující brankář Kopolovič. Po herní pasáži bez většího vzruchu nedosáhl v 8. minutě na Závodného centr zprava nikdo z domácích hráčů. O minutu později vybojoval míč domácí Kreuz, uvolnil se, ale z úhlu ze 12 metrů Kopolovičovu branku přestřelil. Poté se domácí ubránili po tr. kopu Houdy, rozehraném ze střední vzdálenosti a ve 13. minutě zasáhl včas na druhé straně brankář Kopolovič těsně před nabíhajícím Ledvinou. V následujících minutách se domácí ubránili dvěma centrům hostů a ve 26. minutě po akci Dvořáka jeho střelu z 18 metrů zneškodnil domácí brankář Paidar. Hosté v těchto chvílích častěji dotírali na soupeřovu branku, ale Roháč po centru Gitty zamířil ve 28. minutě hlavou do náruče domácího gólmana. Po půlhodině hry našel domácí Vavřík nabíhajícího Ledvinu, ale ten zakončil akci střelou zprava z 19 metrů nad branku hostů. Stejně pak skončila těsně před koncem poločasu střela, kterou vyslal zpoza šestnáctky hostující Dvořák.

I ve druhém poločasu se o režii zápasu oba soupeři střídali a hrálo se celkově vyrovnaně. Nejprve se ke střele z 18 metrů dostal hostující Roháč, ale mezi tři tyče míč nenasměroval a o chvíli později zneškodnil Paidar rohový kop hostů. Na druhé straně hosté srazili centr Kreuze zprava na roh a v 54. minutě zakončil svou akci nedůraznou střelou postřekovský Petr Steinberger, která Kopoloviče nepřekvapila. Poté neuspěli na jedné straně hostující Chejnovský, který z 18 metrů trefil pouze tělo soupeře a na druhé straně pokus Závodného z 15 metrů vyrazil Kopolovič a hostující zadáci míč odkopli. Hosté dotírali na domácí branku, ale jejich dva centry domácí zvládli a po hodině hry si míč k tr. kopu postavil postřekovský Královec (Paša), ale soupeřův brankář míč vyboxoval. Z protiútoku se po pravé straně prohnal hostující Chejnovský, ale s jeho pokusem z 22 metrů si Paidar poradil. V 63. minutě zahrál postřekovský kapitán Vavřík zleva rohový kop, míč zanesl protivítr na konstrukci Kopolovičovy branky a skončil mimo hřiště. O pět minut později prošel po levé straně domácí Vavřík, zpětnou přihrávkou našel nabíhajícího Kreuze, ale ten volejem ze 14 metrů soupeřovu branku přestřelil. O dvě minuty později se po centru zprava dostal k hlavičce hostující Földeši, ale Paidarovu branku netrefil. V 76. minutě pronikl po levé straně domácí Petr Steinberger, dostal se do šestnáctky, ale namísto střely volil přihrávku, která našla jen kopačky soupeře. V této části hry byli aktivnější domácí, ale po akci P. Steinbergera a jeho přihrávce na Vavříka, zamířil volejem z šestnáctky domácí kapitán nad dlouhoújezdskou branku. Pak opět chvíli hráli hosté, ale jejich dva centry do šestnáctky domácích nic neřešily a v 83. minutě stačil těsně před nabíhajícím útočníkem odkopnout míč postřekovský gólman Paidar. Pět minut před koncem utekl domácí P. Steinberger po pravé straně, „nabil“ nabíhajícímu Kreuzovi, který volejem ze 14 metrů branku hostů přestřelil. Pak ještě po rohovém kopu domácího Vavříka vznikl před Kopolovičem zmatek, ale hosté se ubránili. Další náznaky šancí na obou stranách skončily nepřesnou finální přihrávkou a tak když si pak se střelou hostujícího Dvořáka zpoza šestnáctky Paidar poradil, bylo to po fotbalové stránce v zápasu vše a šlo se na penaltový rozstřel. V něm za domácí neproměnili Královec (Para) a Závodný, zatímco za hosty nedal pouze Gitta, takže domácí prohráli 3:4 a museli se spokojit s jediným bodem.

Řídil rozhodčí: Hudeček. ŽK: 1:1, Diváků: 150.

Sokol Postřekov: Paidar – Ledvina L., Kuželka, Němec, Královec „Paša“ – Ledvina T. (65. Buček), Vavřík, Závodný, P. Steinberger – D. Steinberger (74. Královec „Para“), Kreuz. Trenér: Vojtěch Fořt.

Sparta Dlouhý Újezd: Kopolovič – Vrba, Švábek (77. Pavlík), Zeman, Stoklasa – Dvořák, Földeši, Roháč, Houda – Gitta, Bukva (16. Chejnovský). Trenér: Ondřej Bučan.