Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALFotbalisté Bělé začínají doma.

Žádný fotbalista neopustil v letní přestávce tým Bělé nad Radbuzou. Naopak po roce se do  mužstva vrací dva hráči. „Z Německa se vrací Pavel Sándor a Jan Cerman. Jejich registrace jsou  zatím ale ještě v Praze," sdělil trenér Bělé Aleš Zavadil, který na lavičce Startu bude pokračovat i v příští sezóně.
„Na  začátku   přípravy jsem ale   nebyl příliš spokojen s docházkou na tréninky a disciplínou. Po    dvou týdnech se to pak zlepšilo," dodal Zavadil. Jeho tým hrál loni o postup   do vyšší  soutěže, ale o baráž přišli v závěrečných kolech. „Poslední zápasy jsme dohrávali se zraněnými  hráči, doplatili jsme na úzký kádr. Doufám, že letos se nám zdravotní potíže budou vyhýbat."
Návrat do prvního týmu ohlásil také Radek Černý, který chtěl letos hrát jen za rezervu.  „Myslím, že pro naše mladé mužstvo bude stále přínosem," vysvětlil bělský kouč. V přípravě se  fotbalisté Bělé utkali s Borem, který porazili vysoko 8:2, Hostouň rozstříleli 9:1. Účastnili se  turnaje ve Šluknově, kde v konkurenci pěti celků z I. B třídy obsadili druhou příčku.
V sobotu je čeká první mistrovské utkání. Od 17 hodin budou hostit Konsantinovy Lázně. „V  posledním zápase minulé sezóny jsme je porazili, ale to už o nic nešlo. Nevíme ale, jak se v létě  změnil jejich kádr. Každopádně chceme doma uspět," zamyslel se Zavadil s tím, že podzim bude  pro bělské mužstvo velmi důležitý. „Devětkrát hrajeme doma, pětkrát venku," vysvětlil. V  prvním kole se bude muset obejít bez obránce Kamice a gólmana Nikolayeva. Ten bude chybět  tři týdny a mezi tyčemi jej v úvodu sezóny nahradí Šlégl,          (mif)