Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALFotbalistům Domažlic hrozí kontumace.

PAVEL HOCHMAN
Na zeleném trávníku se fotbalisté domažlické Jiskry v sobotu radovali z první divizní výhry po  pětatřiceti letech. Výsledek 2:0 a výborný výkon s Královým Dvorem oslavovalo v hledišti více  než šestnáct stovek fanoušků.
Může se však stát, že o tyto body Domažlice přijdou. Důvod? Utkání začalo s  pětadvacetiminutovým zpožděním. Kvůli technickým problémům s počítačem nebyl včas  připraven zápis k utkání a hosté podali námitku.
Pořádající klub evidentně pochybil a porušil článek 20 soutěžního řádu ČMFS, ve kterém je  uvedeno, že pořadatel je povinen mít k dispozici formulář zápisu k utkání. To se stalo až po  čekací době, která je podle článku 36 téhož soutěžního řádu stanovena pro obě družstva dvacet  minut po úředně stanoveném začátku.
Porušení soutěžního řádu pořádajícím oddílem má projednat Sportovní a technická komise  řídícího orgánu. Že tomu tak bude i v tomto případě, potvrdil Josef Nikodém, předseda STK  řídící komise ČMFS pro fotbal v Čechách. „Zatím ještě nemám zápis rozhodčího, který je v  tomto případě i v každém jiném důležitý, ale předpokládám, že do středečního zasedání komise k dispozici bude. Potom rozhodneme. V každém případě hrozí kontumace."
Podle článku 57 soutěžního řádu může STK jeho porušení klubem potrestat pokutou až do výše  50 000 korun, případně kontumací výsledku.

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.