11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Senioři na novém stadiónku nadělili soupeři pověstného bůra!

Ano, před přetěžkým zápasem v kolofanské jámě lvové, využili senioři Jiskry pozvánku, aby poprvé vyzkoušeli zbrusu nový stadiónek i s moderním zázemím na předměstí Rodingu, ve Wetterfeldu.
Náčelník SG určil tuze náročná nominační kritéria, takže se do nominace nevešel např. ani bývalý ligista, Milda Vinopalů, mající toho času tréninkovou bilanci 9 účastí na trénincích SG a žádnou prohru a i hvězda posledního zápasu SG za hranicemi nejen všedních dnů, uloženka z celního skladu, vyhlížela pošťačku s nominační pozvánkou ke svému překvapení marně!
Vždyť dát hattrick, to se u kanonýra SG rozumí tak nějak samo sebou.
Na řadu přišlo nezbytné focení a pak se mohlo jít na věc.
Bohužel nedorazil Lívanec, fantom pokecu domažlického fotbalu, který byl pozván na divokou kartu, ale to nijak nenaleptalo zápasovou koncentraci staříků, kteří šli po třech bodech, jak je jejich dobrým zvykem, jako ona pověstná medvědice po čerstvé strouhance!
Prvních pět minut drželi balón na svých kopačkách domácí, ale bylo to jen takové to sterilní domácí držení míče, které ani k ohrožení svatyně jako oko v hlavě střežené Pájou Rybárů nevedlo.
Soupeř, tedy hostující Jiskra hrozila z nebezpečných brejků většinou po osách Červený - Váchal - Brichcín ml. - Bočan - Rybár a posledně jmenovaný také zakončil ťukes alá Barcelóna do odryté svatyně po ukázkovém vyšachování obrany.
Do půle pak přišla chvíle bývalého sportovce okresu, Beryho Bočana, upravujícího na 0:2 ve prospěch hostí.
Výše jmenovaný bomber se o půli dozvěděl nemilou zprávu, že se v otázce nominace na zápas proti Kolofantům rozhoduje náčelník mezi ním a nejmenovanou uloženkou ze záložního skladu celní správy a že k teoretické nominaci je hattrick jaksi nutné minimum!
Je jasné, že tímto musel hrát pod obrovským tlakem, s nímž se zhostil se ctí a třemi zásahy v průběhu druhého dějství wetterfeldské tragédie tak vlastně zatlačil soupeři oči a vykřesal i již o něco jasnější plamínek naděje na pozvánku k příštímu zápasu!

AH Wetterfeld vs. SG Jiskra Domažlice 1:5 (0:2)