13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Koloveč dělá svým fanouškům radost.

Hrající asistent kolovečského trenéra Roman Baxa v pátek tipoval, že ve Zbirohu zápas skončí remízou. Po vysoké výhře musí být nadmíru spokojen.
Zbiroh -Koloveč  1:4 (0:3)
Již ve 4. minutě se Koloveč ujala vedení, když po Krumlově přihrávce z velkého vápna skóroval Baxa - 0:1. Po deseti minutách hry měl Slavoj již dvoubrankový náskok, poté co  Šperlovu přihrávku poslal do sítě Duchoň - 0:2.
Koloveč měla velký tlak, ze kterého do konce poločasu vytěžila další branku. Krásnou střelou z  trestného kopu zvyšoval Milota - 0:3. V poslední minutě první půle poprvé zahrozili domácí, ale Bubeník zblízka přestřelil.
Druhý poločas také patřil Kolovči a v 54. minutě po akci Miloty se Šperlem podruhé skóroval  Duchoň - 0:4. V 60. minutě vstřelili Kolovečtí další branku, tentokrát ale Bittengl do vlastní sítě a  dal konečnou podobu výsledku - 1:4.

V příštím kole, v neděli od 16 hodin, v Kolovči nastoupí Blovice.

Koloveč: Žilák - Soupír, Milota, Bittengl (70. Kufner), Lukáš Homolka, Tomášek, Černohorský, Baxa, Duchoň - Kruml (61. Tomáš Homolka) a Šperi (87. Pergl). Trenér Josef Kaigl.                 (mif)