11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Chodov přivezl bod.

Povzbuzeni výhrou nad Chlumčany odjížděli v sobotu do Chotíkova fotbalisté Tatranu  Chodov. Z půdy nováčka přivezli bod.
Chotíkov - Chodov  2:2 (1:2)
Branky Chodova: 30. Kobes, 44.Kuboušek(PK).
Během prvních deseti minut mohli Chodovští dvakrát inkasovat, podržel je ale gólman  Staviarský. Po čtvrthodině zápasu se hra srovnala a i Chodov si začal vytvářet šance. Ve 30.  minutě šel Tatran do vedení zásluhou Kobese, který obešel dva obránce a překonal chotíkovského gólmana  - 0:1. Zanedlouho domácí srovnali na 1:1, ale přesto šli do šaten o poločase spokojenější hosté z Chodova. Ve 44. minutě se ve vápně uvolnil Fischer, byl sražen a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Kuboušek - 1:2.
Ve druhé půli se hrál vyrovnaný fotbal. Chodovští několikrát nastřelili tyč. O tři body přišli v  70. minutě, kdy se ve skrumáži nejlépe orientoval domácí Šauer a srovnal na konečných 2:2. „Bod z venku je dobrý a myslím, že podle průběhu i zasloužený," řekl předseda oddílu Miloslav  Strnad. V sobotu čeká Tatran Chodov domácí utkání se Žákavou. „Před našimi fanoušky chceme  samozřejmě vyhrát a věřím, že se nám to podaří," dodal Strnad.   (mif)