15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Holýšov zatím bez prohry.

Podruhé za sebou nastoupili fotbalisté Holýšova před domácím publikem. Po vítězství 2:0 nad  Horní Břízou tentokrát hostili SK ZČE Plzeň a opět se radovali z vítězství.

Holýšov - SK ZČE Plzeň  1:0 (1:0)
Branka: 9. Jeniš
Domácí začali s chutí a již ve druhé minutě se ve slibné příležitosti ocitl hrdina, proti brankáři  SK ZČE ale neuspěl. V 5. minutě musel holýšovský trenér Hirschl střídat zraněného Kaliského.  Na jeho místo přišel dorostenec Majer, který se poté dostal do několika šancí. V 7. minutě se před  gólmanem objevil Majlát, ale ani on jej nepřekonal. To se povedlo o dvě minuty později Jenišovi,  který hlavou přizvedl centr Simky z přímého kopu a otevřel skóre -1:0. Během celého prvního  poločasu měli domácí převahu. Jejich útoky hosté obvykle zastavili jen za cenu 'žlutých' faulů.  „Většina z nich byla na Jeniše, který hostující obránce předčil hlavně rychlostí," dodal předseda  holýšovských fotbalistů Karel Králík. Po čtvrt hodině hry mohl zvýšit Procházka, mířil ale vedle. Jako kapitán vedl Holýšov v neděli namísto Tlustého, bez kterého se bude muset Stafin obejít  ještě v příštím kole kvůli dovolené.
Po změně stran hosté ve snaze o vyrovnání převzali iniciativu, ale proti pozorně bránícím  domácím si příliš šanci nevypracovali. Navíc od 66. minuty hráli oslabeni o kapitána Levého,  který po druhé žluté kartě musel předčasné do sprch. Od té doby udával tempo hry opět Holýšov,  a i když si vypracoval další šance, druhou branku nevstřelil, a zápas tak skončil těsnou, ale  zaslouženou výhrou domácího Stafinu.
„S výhrou jsme samozřejmě spokojeni. Soupeř nás překvapil. V posledním vzájemném utkání  hrál daleko lépe. Je důležité, že se nám vydařil vstup do soutěže a získali jsme doma 'povinné'  body," řekl k zápasu Králík. Nyní svěřence trenéra Hirschla čeká zápas na půdě Tachova.  „Tachov má kvalitní mužstvo, což potvrdil remízou na hřišti ambiciózního Chrástu. Jakýkoliv  bodový zisk z Tachova pro nás bude úspěchem," uzavřel Králík.
Zápas v Tachově je na programu tuto sobotu v 17.00 hodin.
Holýšov: Janča - Nový, Hamerník, Snášel, Hrdina - Kaas, Kalisky (5. Majer, 82. Levička), Jeniš,  Procházka - Lukáš (68. Majlát) a Šimka. Trenér: Štěpán Hirschl.