12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Výsledky krajského přeboru souhrnně.

Po druhém kole nejvyšší krajské soutěže zůstávají na čele již jen dvě mužstva s plným bodovým  ziskem – Sokol Manětín a FK Holýěov. Manětín v sobotu jasně přehrál Sušici 5:1, FK Stafin  Holýšov si poradil s plzeňským SK ZČE. Na opačném konci tabulky jsou dosud bezbodové celky
Přeštic a SK ZČE Plzeň.

Největším překvapením kola je výhra Baníku Stříbro v duelu nováčků na hřišti SSC Bolevec.  Nečekalo se také vysoké vítězství Chanovic nad Rapidem ani pouhé remizy v domácím prostředí  Chrástu s Tachovem a Horní Břízy s klatovskou rezervou. Mužstvo Přeštic ani po zlepšeném výkonu nedosáhlo na body na hřišti Touškova. Nováček ze Zbůchu po porážce v Tachově vybojoval při premiéře před vlastními fanoušky ve střetnutí s Rokycany bod za remízu 2:2. i když byl blízko vítězství.

Chrást - Tachov  1:1

Průběh utkání ovlivnil po průtrži mračen těsné před zápasem těžký terén. Ten více vadil domácím kterým se nedařila kombinační hra, citelně jim chyběl i ve středu pole Diepold a Fiala. Přesto měli řadu dobrých příležitostí, ale jejich koncovka byla velmi nepřesná. Domácí se ujali vedení po čtvrthodině hry, když vyraženou Bezdičkovu střelu natřikrát vrátil do sítě Mojžíš. Hosté však vzápětí, z pozice zavánějící ofsajdovým postavením vyrovnali. Ve zbytku utkání domácí marně obléhali svatyni Tachova.

Nejlepší hráči: M. Tyr – Lad Čížek. Poločas: 1:1. Branky: 15. Mojžíš - 16. Machač. Rozhodčí: Niedermayer. ŽK: 3:0. Diváků:  270.
Chrást: Bláha - Prusík (55. Křen), Král, Brýla. Kučera. Bezdička, Mojžíš. Komárek. Hai-
delmayer, M. Tyr, Kroc (76. V. Tyr). Trenér J. Aubrecht.

Tachov: Pták - Lukáš Čížek, L. Viterna, Kaše, Šácha, Gabčo (87. Habart), Lad. Čížek, J. Viterna, Chada, Machač, Malý (90. Novák). Trenér M. Chada.

H. Bříza – Klatovy B  1:1

Již ve druhé minutě hostující Toman zdálky orazítkova tyč Mizerovy branky, ale pak domácí  spálili čtyři vyložené šance včetně pokutového kopu, který Vrlovi vyrazil brankář Herman. Záhy  přišel pro domácí trest v podobě vedoucí branky Klatov. Vrla sice brzy srovnal, ale po přestávce  hra upadla do průměru. V závěru mohl  rozhodnout Gadač, avšak zblízka netrefil odkrytou  branku hostů.
Nejlepší hráči: Vrla - Kraus. Poločas: 1:1. Branky: 36. Vrla - 32. Beneš. Rozhodčí: Legát. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (87. Toman). Diváků: 120.
H. Bříza: Mizera - Gadač, Kruš, P. Chocholatý (52. Vacek), Bíba, Fráz, Paukner, F. Rozmara,  Jagerčík (83. Obořil), Vrla, Kohout. Trenér F.Sudík.

Klatovy B: Herman - Adámka, Kotáb, Jakubec, Vítovec, Toman, Beneš (90. Hromada), Voráček, Ježek, Žitník, Kraus. Trenér I. Lužný.

Chanovice - R. Plzeň  4:1

Za stálého deště se hrál bojovný a oboustranně ofenzivní fotbal. Chanovice brzy získaly dvoubrankový náskok, ale plzeňští borci nerezignovali. Hned v úvodu druhé půle snížili Hrdinou  a byli i blízko vyrovnání. Po třetí brance se již zápas stal jasnou záležitostí, uklidnění domácí  svou výhru ještě v poslední minutě jistili čtvrtým gólem.
Nejlepší hráči: Dobrý – Hrdina. Rozhodčí: Štrincl. ŽK. 4:5. Diváku: 150.
Chanovice: Daněk – Šedivý, Srb, Hnídek, Varga (82. Kotrnoch, Strakoš. Hausleitner (67.
Kučera, Tafat, Černohorsky, Dobrý, Kocour (38.Krch). Trenér: M Rambousek.

Rapid: Nikrmajer - Peroutka, Pata, Hucl, Korda, Janout, Hrdina, Buček (39. Lavička), Liška, Brabec. Václav (63. Bedrna). Trenér J. Jílek.

Manětín - Sušice  5:1

Manětín v kompletní sestavě začal výborně a po necelé půlhodině vedl již 3:0. Hosté spoléhali  na brejky a deset minut po přestávce využil Kočí jeden z nich ke vstřelení branky. Sušičtí ožili,  Manowetz šel sám na gólmana Manětína Pochobradského, ale své sólo neproměnil. Pak opět  převzali iniciativu domácí. Po pěkných kombinacích si připravili řadu šancí. Nejprve dvakrát trefili tyč a v závěru přece jen pojistili svou vysokou výhru dvěma góly.
Nejlepší hráči: Pleyer - Kindelman. Poločas: 3:0. Branky: 12. a 16. Pleyer. 26. Stejskal, 83. Dlouhý. 84. Bouška - 56. Kočí. Rozhodčí: Bogdan. ŽK: 1:6. ČK: 0:1 (88. Kožíšek). Diváků: 300.
Manětín:   Pochobradský  - Pleyer, Spal, Dlouhý, Bouška, Stolka, Korynta, Stejskal, Cibula (50.  Šimlinger), Mikulík, M. Pátek. Trenér J. Pátek.

Sušice: Kindelman - Kodýdek, Bešta (20. Kožíšek), Hupka (46. Prchlík), T. Marek, Hrach, Cihlář (79. Junek), Sládek, Manowetz, Procházka, Kočí. Trenér L. Vašica.

Bolevec – Stříbro  l :4

Domácí sice brzy vedli, ale postupně hosté převzali iniciativu a po celé utkání byli lepším týmem. Ovládli střed pole, měli míč častěji na kopačkách a do přestávky otočili skóre. Stejný obraz hry  přinesl i druhý poločas. Bolevec si sice také připravil několik dobrých i střeleckých  příležitostí, ale nedokázal již na rozdíl od hostů proměnit ani jedinou, jednou nastřelili břevno branky
Stříbra.
Nejlepší hráči: Šiml - Jareš. Poločas: 1:2. Branky: 2. Šiml - 28. a 54. P. Andrle, 43. R. Dyk, 75. Uhlíř. Rozhodčí: Kafka. ŽK: 4:0. Diváků: 200.
Bolevec: Klečka - Kučera, Dolejší, Soukup, Sedláček, März (66. Humpál), Brejcha, Pelnář (58. Došlý), Thomayer, Šiml, Touš (46. Kovářík). Trenér V. Opl.

Stříbro: Kostelníček- B. Andrle, Uhlíř, Jaroš, Cvachouček (53. Patočka), Kasl (80. Slába),  Šaman (66. M. Dyk), Kertys, P. Andrle, Houdek, R. Dyk. Trenér M. Tůma.

M. Touškov- Přeštice  2:0

Herně vyrovnaný zápas s brankovými šancemi na obou stranách rozhodly dva momenty. Již v  sedmé minutě faulovali hosté pronikajícího Karbusického a pokutový kop s přehledem proměnil  Bárta. Přeštice se snažily vyrovnat, ale v závěru přišel druhý úder Touškova. Střídající Čechura nastřelil břevno a Karbusický míč vrátil pohotově do sítě, a definitivně tak rozhodl o zisku bodů  domácích.
Nejlepší hráči: Karbusický - všichni. Poločas: 1:0. Branky: 7 (PK) Bárta, 89. Karbusický. Rozhodčí: Schneider. ŽK: 3:2. ČK: 1:0 (90. Holý). Diváků: 150.
M. Touškov: Mátáš - Kolář, Kluska, Kalčík (74. Svoboda), K. Fúrbacher, Bárta, Lambor (87. Čechura), Nosek (46. Holý), Karbusický, Brand, M. Scheinherr. Trenér M. Mareš.

Přeštice: Regner - Cápal, Šobr, Bouc, Maršálek, Rajchart, Duchek, Biedermann, Oulík (59. Brada), Benedikt, Ostrolucký (87. Pap). Trenér J. Kubeš.

Zbůch - Rokycany  2:2

V prvním vyrovnaném poločase se domácí ujali vedení vlastní brankou Rokycan, ty však v  nastaveném čase první půle vyrovnaly Schveinertem. Po změně stran byli fotbalisté Zbůchu  aktivnější a opět získali jednobrankový náskok, o který však brzy po vlastní hrubé chybě přišli. V závěru už nedokázal přes veškerou snahu ani jeden z týmů rozhodnout zápas ve svůj prospěch,  i když blíže k tomu měl domácí nováček.
Nejlepší hráči: Schejbal - Schveinert. Poločas: 1:1. Branky: 24. vlastní, 54. Schejbal - 45. Schveinert, 63. Tobrman. Rozhodčí: Kračmer. ŽK: 3:1. Diváků: 450.
Zbůch: Zábranský - Brož, Hettler, Pfeifer, Koudela, Steinbach (85. Hájek), Schejbal, Daňhel, Beneš, Hrdlička (12. Paum), Herman. Trenér P. Lukášek.

Rokycany: Vild - Jícha (62. Abrt), Rýdl, (82. Světlík) Čihák, Schveinert, Tobrman, Brož, Papáček, J. Scheinherr, Pytlík, Kučera. Trenér P. Aubrecht.

Holýšov- SK ZČE Plzeň  1:0

Domácí fotbalisté byli po celý zápas lepším týmem, i když postrádali střelce Tlustého. Holýšov  šel do vedení již v deváté minutě, když Řezáče překonal po trestném kopu Jeniš. Hosté měli za  celý zápas jen jedinou příležitost, ale přesnou střelu Ulče z patnácti metrů Janča vyrazil. Ve druhé  půli a po vyloučení Levého byla převaha domácích markantní, ale Lukáš, Majer, Procházka ani Majlát své brankové příležitosti nedokázali proměnit.
Nejlepší hráči: Jeniš - Ulč. Poločas: 1:0. Branka: 9. Jeniš. Rozhodčí: Tyč. ŽK: 1:6. ČK: 0:1 (66. Levý). Diváků: 300.
Holýšov: Janča - Nový, Hamerník, Snášel, Hrdina, Kaas, Kalisky (5.-Majer, 82. Levička), Jeniš,  Procházka, Lukáš (68. Majlát), Šimka. Trenér S. Hirschl.
SK ZČE: Řezáč - Levý, Stanek, Strážnický, Bednář (85. Šneberk), Šiml, Ulč, Bačkovský, Čálek  (76. Chaluš), Rout, Fedorco (63. Vlček). Trenér J. Urbánek.

Kubeš byl spokojen
V úterý řídil první trénink Přeštic poté, co po úvodní prohře 0:3 s Bolevcem skončil u mužstva  Jiří Roud. V sobotu už Jaroslav Kubeš vedl svůj nový tým do boje na horké půdě v Městě Touškově.

Přestože jeho svěřenci inkasovali v úvodu i v závěru utkání, byl s výkonem spokojen. „Celkově  jsme byli fotbalovějším mužstvem. Výsledek ovlivnila hrubá chyba a faul Maršálka, po kterém  šli domácí do vedení už v šesté minutě," litoval rychlého inkasovaného gólu přeštický kouč. Hosté se však nevzdali a předváděli kvalitní hru. „Měli jsme střed hřiště, hráčům nechyběl důraz  v osobních soubojích a škoda, že jsme nevyužili šance. Oulík měl stoprocentní, trestný kop  Benedikta chytil brankář, šance měli Pap i Cápal," vypočítával Jaroslav Kubeš.
Proti duelu s Bolevcem byla hra týmu k nepoznání. „Po herní stránce není co vytknout.  Nechyběla bojovnost, nasazení a dodržovala se taktika," chválil. Přeštice postrádaly zraněného Kuneše, nastoupil však na hostování z Viktorie získaný Cápal, po zranění začal trénovat Mareš a  přípravu by měl zahájit i uzdravený L. Krs. „Kádr však stejně potřebujeme rozšířit a hledáme  hlavně nějakého střelce," upozorňuje trenér. Po návratu Šperla do Kolovče není totiž v mužstvu