11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Výsledky divize - sk. A, souhrnně.

Magnetem druhého kola fotbalové divize bylo první domácí vystoupení Domažlic, které přilákalo  do hlediště 1620 diváků.

Domažlice - Kr. Dvůr  2:0
S elánem hrající nováček byl první půli kompaktnější. Po půlhodině hry nacentroval Šámal z  trestného kopu a Šot se z hranice vápna trefil přesně ke vzdálenější tyči. Po obrátce hosté přidali  a Spurný po sólu mířil vedle. Střelu Bláhy vyrazil Mleziva. V závěru zatáhl míč střídající Kotlan a z přízemního centru jistil výhru další střídající Janeček.
Poločas: 1:0. Branky: 31. Šot, 89. Janeček. Rozhodčí: Benedikt. ŽK: 1:4. Diváků: 1620.

Domažlice: Mleziva - Strejc, Paul, Tesař, Vacek - Černý (64. Kotlan), Šámal, Mach, Bublík,  Mifek - Šot (85. Janeček). Trenér M. Moravec.

Klatovy-Bzová 5:0
Dvacetiminutový  uragán korunovali domácí dvěma góly. Po nevyužité tutovce Šlechty zamířil  přesně Hanzlík a týž hráč přihrál na druhý gól Bahledovi. Hosté hru vyrovnali, ale po obrátce se  hrálo opět v režii Klatov. Hlavička Hovorky, sólo Hanzlíka a penalta Míčky znamenaly rekordní výhru.
Poločas: 2:0. Branky: 4. a 75. Hanzlík, 16. Bahleda, 59. Hovorka, 85. Micka z PK. Rozhodčí:  Jedlička. ŽK: 1:1. Diváků: 410.

Klatovy: Micka - Javůrek, M. Viktora, Hovorka, Cihlář – Šlechta (73. Kopp), Mužik (77.  Brejcha), Sýkora, Zedník - Hanzlík, Bahleda (80. Presl). Trenér M. Dejmek.

Doubravka - V. Žižkov B  0:4
Ve vyrovnané první půli selhali v koncovce postupně Kislinger. Kluč a Soukup. Po změně  stran domácí rozhodila přísná penalta a od této chvíle hosté převzali režii utkání. Doubravka  odpadla a inkasovala jeden gól za druhým.
Poločas: 0:0. Branky: 47. z PK, 72. a 76. Walter, 70. Trutnovský. Rozhodčí: Šístek. ŽK: 2:2.  Diváků: 100.

Doubravka: T. Šmrha - Pondělík, Boček, D. Novák, Forman - Kluč (72. Štádler), J. Šmrha,  Kočí, Kislinger - Soukup (79. Bobák), Švec (82. Jonáš). Trenér V. Maněna.

Admíra - Vejpmice  3:0

V první šanci po rohovém kopu mířil vejprnický Košťál nad, ale první poločas nakonec vyhráli domácí, když přízemní centr prošel podél branky a Šafr dorazil. Po obrátce spálil Braun tutovku a vzápětí Admira přidala druhý gól. Hosté získali převahu, hlavičky Stanislava a Černého se však neujaly. Naopak domácí přidali pojistku.

Poločas: 1:0. Branky: 40. Šafr, 53. a 87. Houzar. Rozhodčí: Haleš. ŽK: 1:5. Diváků 250.
Vejprnice: Hajžman – Bouřa Stanislav, Černý, Havránek – Löwy, Kyklhorn (33. Aubrecht), L. Rada (57. Štefánek), Košťál – Švehla (48. Hrdlička), Braun. Trenér J. Mysliveček.

Jankov – Horažďovice  2:2

Hosté udávali od počátku tempo hry. Ujali se, po přesné střele Horvátha vedení. Jihočeši po obrátce přidali, ale dvě dobré šance nedokázali využít. Naopak z brejku se trefil Beránek. Za chvíli však gólman Věneček neudržel ránu z 25 metrů a Holba snížil. Tlak domácí zužitkovali vyrovnávací brankou Pulce v poslední minutě. Poločas: 0:1. Branky: Horváth, Beránek -  68. Holba, 90. Pulec. Rozhodčí: Pavelka. ŽK: 4:4. Diváků: 380.

Horažďovice: Věneček - Baloušek, T. Krejčí, Pícka, Zámeček - Šafanda, Vaigl, Juda, Pavlík  (75.  Sova) - Horváth, Beránek. Trenér K. Krejčí.

Ostatní výsledky:
Písek - Votice 2:2 (2:2), 33. Zušťák, 43. Pobiš -10. Bartolšic, 17.  Kounovský),
Motorlet - Prachatice 3:1 (0:0, 65. Machurka, 70. Rezek, 75. Štefánek - 90. Šicner),
Strakonice - Třeboň 0:1 (0:0,85. Zvěřina).