24 25 26 27 28 29 30
31

Opět padl divácký rekord.

Zdeněk Mifek

Po pohárovém zápase se Sokolovem byl opět překonán divácký rekord na Střelnici. První  divizní zápas po 35 letech v Domažlicích zhlédlo 1620 diváků. I když na začátek zápasu  museli kvůli technickým problémům s počítačem čekat téměř půl hodiny, nelitovali a pomohli vydatným fanděním Jiskře k dobrému výkonu a zaslouženému vítězství na Královým
Dvorem.
Domažlice - Králův Dvůr  2:0 (1:0)
Diváků: 1620
Úvod zápasu, stejně jako celý první poločas patřil fotbalistům Jiskry. Ve 4. minutě se v závaru před brankou dostali ke střelám Bublík a Šot, ale jejich pokusy hostující obránci zblokovali. V následujících minutách vyslal velmi dobře hrající Mifek několik centrů do  vápna, které však obránci Králova Dvora odvrátili. Hosté zahrozili poprvé v 9. minutě, kdy  Mleziva vytáhl střelu jednoho z útočníků na roh. V 17. minutě si se dvěma obránci na pravé  straně pohrál Mifek, odcentroval na Šota, s jehož střelou si brankář hostí poradil, stejně jako s  hlavičkou Tesaře po rohovém kopu o deset minut později. Po půlhodině hry se zaplněná  Střelnice radovala ze zasloužené vedoucí branky. Šámal vysunul Šota, který z 18 metrů  vystřelil a tentokrát gólmana již překonal - 1:0. Dvě minuty nato musel Mleziva likvidovat  jednu z mála střel, které na něj hosté v prvním poločase vyslali.
O přestávce se Střelnicí opět nesl bouřlivý potlesk. Nyní jej sklidili fotbalisté, kteří divizi v  Domažlicích hráli před 35 lety. Z rukou poslance Jana Látky, předsedy PKFS Romana Berbra  a prezidenta oddílu Jaroslava Ticháčka obdrželi pamětní medaile.
Po změně stran měli více ze hry hosté, ale domácí mužstvo pozorně bránilo a nepouštělo hráče Králova Dvora k ohrožení Mlezivovy branky. To se hostům podařilo v 64. minutě. kdy  domažlický gólman reflexivním zákrokem kryl hlavičku ze 4 metrů. Mleziva dokázal svůj  tým podržet skvělými zákroky ve druhé půli zápasu ještě několikrát. Čtvrt hodiny před  koncem se hra srovnala a domácí se snažili míč držet co nejdále od své branky. V poslední minutě zápasu Kotlan vybojoval u rohového praporku míč, poslal přihrávku na malé vápno a  Janeček, který vystřídal střelce první branky Šota, rozjásal fanoušky podruhé a pečetil vítězství Jiskry - 2:0.

Domažlice: Mleziva - Strejc, Tesař, Vacek, Paul - Černý (64. Kotlan), Šámal, Mach, Bublík
- Šot (85. Janeček) a Mifek. Trenéři: Miroslav Moravec a Petr Kuželka.