Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBAL



WEB plánuje změnu

 

Dobrý den. Vzhledem k tomu, že TJ Jiskra Domažlice spustila svůj vlastní web, bude tento, který víceméně sloužil nejvíce právě Jiskře třeba upravit. Zlikvidovat jej zcela nechci, protože jsem mu věnoval stovky hodin práce a jeho vysoká návštěvnost mne utvrzovala v tom, že ačkoli vzhledem nemůže konkurovat svým pestřejším a všelijakými hejblátky vyšperkovaným konkurentům, je pro vás pořád zajímavý a rádi se na něj vracíte. Osobně dávám přednost častější aktualizaci a většímu počtu zveřejněných informací, než pestrému vzhledu a líbivému pozlátku.

Rád bych tento web nadále dal k dispozici pro okresní a krajský fotbal s tím, že se zde budou i nadále objevovat články a zprávy o Jiskře Domažlice A, i přesto se do kategorie okresního a krajského fotbalu nevejde.

Byl bych rád, kdyby se v klubech domažlického fotbalu našli lidé, kteří by chtěli na tvorbě tohoto webu dále spolupracovat. Myslím, že by to mohlo fungovat tak, že by na této stránce měly kluby, jejichž vedení o to projeví zájem, svou vlastní rubriku, která by byla členěna podle jejich přání. Tam by bylo možno vkládat jakékoli příspěvky a informace o tom kterém klubu. Informace, získané od představitelů klubů, bych tam vkládal buď já nebo pokud by se v klubech našel nějaký šikovný pisatel, bylo by přiděleno přístupové heslo přímo jemu a on by mohl administrovat rubriku svého klubu sám.

Pokud byste o tuto spolupráci měli zájem, kontaktujte mě na e-mailu:

dofotbal@seznam.cz

Zdraví V. Kotlan, admin webu (Vok)