Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALStarší dorost má důvod k 'poločasové dokopné'

 

Tento pátek bude mít poslední trénink tohoto roku starší dorost Jiskry Domažlice a pak proběhne "dokopná půlmistra" po solidním podzimu, který musel dělat radost jak samotným hráčům, trenérům tak i jejich příznivcům!
Starší dorostenci Jiskry jsou na prvním místě tabulky krajského přeboru, když ztratili pouhé dva body za remízy, v nichž nakonec stejně vyhráli ve střelbě ze značky pokutových kopů!
Nechali za sebou mimo jiné i jasné favority soutěže, Sportovní školu z Plně, když jí dokázali oloupit o body doma i venku!
Myslím si, že i když se zatím jedná o "poločas", dokázali dosáhnout mimořádných výsledků, neboť žádný ze zápasů se soupeři z horní poloviny tabulky nebyl předem jasný, což mohli posoudit i početní diváci, kteří zejména jejich domácí zápasy sledovali!
Často se hrálo hodně tvrdě a to až na samé hranici únosnosti! Naštěstí nedošlo, až na malé výjimky, k nějakým závažnějším zraněním!
Jiskra se v této kategorii mohla opřít o několik vyjímečných individualit, které občas vypomohly i v řadách mužské rezervy a ani tam nezklamaly!
Velkou zásluhu na výše citovaných úspěších mají oba trenéři, Martin "Stein" Steinbrücker a Ferdinand "Bohouš" Forro, neboť dali borcům fotbalovou vizi, řád a hlavně je dokázali "udržet na uzdě", což vzhledem k tomu, že v týmu se pár "bouřliváků" vyskytuje, nebylo asi vždy tak jednoduché, ale toto trenérské duo svou náročnou úlohu solidně zvládá a za to jim patří dík nejen můj, ale pevně doufám i ostatních rodičů, kteří do jejich fotbalové péče svěřili s důvěrou své ratolesti!

Ivan Major