Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALI. B třída: Sokol Postřekov – Sokol Milavče 4:0 (1:0)

Jedenácté kolo fotbalové I. B třídy svedlo na postřekovském trávníku k dalšímu chodskému derby domácí Sokol s jeho jmenovcem z Milavčí. Oba celky ve středu tabulky dělil pouhý bod, když domácí jich uhráli 15 a soupeř o bod méně, takže diváci očekávali vyrovnaný souboj. Domácí však byli většinu zápasu aktivnější, navíc měli důrazné ofenzívní hráče, kteří se dokázali prosadit a nakonec zatížili konto hostů čtyřmi góly.

Ve vyrovnaném úvodu zápasu sebral hostující brankář Královec míč těsně před Braunem a na druhé straně hlavičkoval po rohovém kopu Jakub Šot podél domácí branky. Vzápětí se do míče opřel domácí „Paša“ Královec, ale zleva milavečskou branku přestřelil. Ve 13. minutě srazili hosté Závodného střelu vedle branky, ale z následujících dvou rohových kopů postřekovští nic nevytěžili. Hosté kontrovali v 19. minutě, kdy po samostatné akci vystřelil Stauber, ale zblokovaný míč zachytil domácí brankář Frei. Poté se hra přestěhovala mezi šestnáctky a brankáři se nudili. Ve 27. minutě se uvolnil domácí Ledvina, oslovil Závodného, který poslal dopředu Steinbergera, ale jeho střelu z šestnáctky hosté zblokovali. Domácí postupně převzali iniciativu, ale Landrgott po Brychcínově centru netrefil u vzdálenější tyče míč. Pak však přišla 29. minuta, kdy po Steinbergerově rohovém kopu vznikl před milavečskou brankou závar, ve kterém se nejdříve zorientoval domácí Němec a zblízka otevřel skóre – 1:0. O dvě minuty později musel hostující brankář na zem, aby zachytil míč před nabíhajícím Landrgottem. Ve 33. minutě si postřekovský gólman poradil s tr. kopem J. Šota ze 20 metrů a na druhé straně se po Steinbergerově tr. kopu dostal ke střele hlavou z 10 metrů domácí „Para“ Královec, ale mířil nad milavečskou branku. Ve 37. minutě našel domácí Závodný nabíhajícího Brauna, ten se dostal do šance, ale akci zakončil střelou z 12 metrů zprava vedle bližší tyče. Stejně se dařilo po přihrávce Závodného i domácímu Němcovi, který z 23 metrů minul levou Královcovu tyč. Těsně před obrátkou stačil Steinbergerovu střelu z 19 metrů, směřující k levé milavečské tyči, vytlačit na roh brankář Královec.

Druhý poločas začali aktivněji milavečští a hned v úvodní minutě vypustil svůj projektil z tr. kopu nad postřekovskou branku hostující J. Šot. Poté rozehrálmilavečský M. Šot další tr. kop, ale Kořán hlavou ze 14 metrů minul Freiovu branku. Na trávníku se začalo přiostřovat a rozhodčí Vocelka udělil najednou tři žluté karty. V 54. minutě zatáhl míč postřekovský Závodný, našel nabíhajícího Brauna, který dal volejem ze 12 metrů pouze vyniknout hostujícímu brankáři Královcovi. O tři minuty později mířil zprava nad milavečskou branku „Paša“ Královec a chvilku nato střídající Polák našel zprava Steinbergera, který však v tísni zamířil zleva kousek vedle vzdálenější tyče soupeřovy branky. Převaha domácích opět narůstala a po hodině hry poslal střídající Buček dopředu našlápnutého Steinbergera, kterého vybíhající milavečský brankář fauloval a byl na světě pokutový kop a červená karta pro gólmana Královce. Míč si postavil sám faulovaný záložník a střelou k pravé milavečské tyči nedal náhradníkovi v brance hostů, kterým se stal hráč z pole Hranai, šanci - 2:0. Hosté odpověděli pouze centrem Švarce zprava, který domácí odvrátili na roh. V 68. minutě musel na zem hostující brankář Hranai, aby zneškodnil rodící se šanci „Pašovi“ Královcovi. O tři minuty později vyhrála souboj dvou dvojek ta milavečská – Stauber, ale z šestnáctky poslal míč kousek vedle levé Freiovy tyče. Pak si na jedné straně poradil brankář Milavčí s centrem „Paši“ Královce a na straně druhé Frei zneškodnil technickou střelu Švarce, směřující k jeho levé tyči. V 81. minutě si domácí Polák narazil s Berouškem, ale jeho střelu zleva stačil výborně Hranai vyrazit. O minutu později pronikl postřekovský Steinberger po levé straně, byl faulován a i když jeho střela z těžkého úhlu skončila v milavečské síti, odpískal rozhodčí Vocelka pokutový kop. Ten zahrál Polák k pravé Hranaiově tyči a zvýšil na 3:0. Hostům se podařila akce v 82. minutě, ale J. Šot ji zakončil střelou ze střední vzdálenosti, která se mezi tyče Freiovy branky nevešla. V 87. minutě si míč k tr. kopu z 22 metrů zleva postavil domácí Buček a parádně vyhnal pavouky ze vzdálenější šibenice Hranaiovy branky – 4:0. V poslední minutě zápasu měl ještě velkou šanci domácí Beroušek, ale Hranai jeho střelu z 10 metrů výborně vyrazil a domácí se mohli i přesto radovat ze zaslouženého vysokého vítězství.

Branky: 29. Němec, 60. Steinberger PK, 82. Polák PK, 87. Buček.

Rozhodčí: Vocelka. ŽK: 4:2. ČK: 0:1 (60. Královec). Diváků: 120.

Sokol Postřekov: Frei – „Paša“ Královec, „Para“ Královec, Kuželka, Brychcín – Ledvina, Němec (86. Kreuz), Závodný (72. Beroušek), Steinberger – Braun (57. Buček), Landrgott (57. Polák).

Sokol Milavče: Královec – Klukan, Stauber, Příbek, Krčma – Hranai, M. Šot, Wendl, Kořán – Vondrovic (57. Švarc), J. Šot.

Detail [›]
Postřekov-Milavče 01
Detail [›]
Postřekov-Milavče 02
Detail [›]
Postřekov-Milavče 03
Detail [›]
Postřekov-Milavče 04
Detail [›]
Postřekov-Milavče 05
Detail [›]
Postřekov-Milavče 06
Detail [›]
Postřekov-Milavče 07
Detail [›]
Postřekov-Milavče 08
Detail [›]
Postřekov-Milavče 09
Detail [›]
Postřekov-Milavče 10
Detail [›]
Postřekov-Milavče 11
Detail [›]
Postřekov-Milavče 12
Detail [›]
Postřekov-Milavče 13
Detail [›]
Postřekov-Milavče 14
Detail [›]
Postřekov-Milavče 15
Detail [›]
Postřekov-Milavče 16
Detail [›]
Postřekov-Milavče 17
Detail [›]
Postřekov-Milavče 18
Detail [›]
Postřekov-Milavče 19
Detail [›]
Postřekov-Milavče 20
Detail [›]
Postřekov-Milavče 21
Detail [›]
Postřekov-Milavče 22
Detail [›]
Postřekov-Milavče 23
Detail [›]
Postřekov-Milavče 24
Detail [›]
Postřekov-Milavče 25
Detail [›]
Postřekov-Milavče 26
Detail [›]
Postřekov-Milavče 27
Detail [›]
Postřekov-Milavče 28
Detail [›]
Postřekov-Milavče 29
Detail [›]
Postřekov-Milavče 30
Detail [›]
Postřekov-Milavče 31
Detail [›]
Postřekov-Milavče 32
Detail [›]
Postřekov-Milavče 33
Detail [›]
Postřekov-Milavče 34
Detail [›]
Postřekov-Milavče 35
Detail [›]
Postřekov-Milavče 36
Detail [›]
Postřekov-Milavče 37
Detail [›]
Postřekov-Milavče 38
Detail [›]
Postřekov-Milavče 39
Detail [›]
Postřekov-Milavče 40
Detail [›]
Postřekov-Milavče 41
Detail [›]
Postřekov-Milavče 42
Detail [›]
Postřekov-Milavče 43
Detail [›]
Postřekov-Milavče 44
Detail [›]
Postřekov-Milavče 45
Detail [›]
Postřekov-Milavče 46
Detail [›]
Postřekov-Milavče 47