Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALMotorlet podlehl v Králově Dvoře.

 

FK Králův Dvůr – SK Motorlet Praha 2:0 (0:0)

 

   Úvodní utkání nového divizního ročníku se našemu družstvu nevydařilo. Nejen z pohledu výsledku, ale i předvedené hry. Již v první minutě míč jen těsně minul naší branku a v dalším průběhu jsme prohrávali téměř všechny hlavičkové souboje. Potíže nám dělaly pasy za naší obranu do prostorů u pomezních čar. Ve 20 minutě Foferka výborně vyrazil střelu ze 20metrů a znovu zachránil situaci po následném rohovém kopu. Na pěkném trávníku naši hráči velmi často padali a tak se naskýtá otázka zda dobře odhadli správné obutí. Převaha domácích se projevila jen větším počtem rohových a přímých kopů. které sice byly nebezpečné, ale stav utkání se neměnil. Druhý poločas jsme začali lépe, ale stačila malá nedůslednost na levé straně obrany, následoval centr a nikým nehlídaný Fulín v 51. minutě dal pohodlně první branku utkání. Hráči Motorletu pokračovali v lepším výkonu a výsledkem byla nebezpečná Chvátalova hlavička, která jen těsně minula tyč. V zápětí o sobě nechal vědět opět soupeř a Foferka zlikvidoval sólo domácího útočníka. V 65 minutě to byl zase náš brankář, kdo nádherně vyrazil střelu ve vyložené šanci soupeře a stejně se mu dařilo i při opakované střele. V dalším průběhu domácí již začali bránit jednobrankové vedení a míč se částo ocital v jejich pokutovém území, ale dopravit jej do sítě se nám nepodařilo. Naopak v 78 minutě unikli domácí hráči naší obraně a znovu nikým neobsazený Mrština vstřelil druhou a uklidňující branku Králova Dvora. Přes křečovitou snahu našich hráčů, ze kterých je v tomto utkání možné pochválit jen brankáře Foferku, se nám nepodařilo nic, naopak soupeř byl nebezpečný až do konce.

Trenér Matějka vybral pro toto utkání

sestavu Motorletu: Foferka – Maleček (70. Jírec), Minařík, Chvátal. Sailer – Prošek, Štefánek, Rezek, Machurka (86. Strnad) – Tlustý (75. Koffi), Patera. Dále byli ještě připraveni: Čmejla a brankář Klejna.

Sestava KD: Mojžíš - Petr, Podzemský, Vlček, Bláha - Klička, Brož, Červenka (Spurný), Mrština (Opl) - Fulín (Saitzkoff), P.Dochtor.

 František Reichl   

 

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.