12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

KP: J. Domažlice B - Sl. Vejprnice 0:1 (0:0)

Ve 4. kole krajského přeboru hostila domažlická „Benfika“ čtvrtý celek, kterým byla se ziskem 6 bodů Slavia Vejprnice.  Domažličtí získali ve třech zápasech pouhé tři body a krčili se v tabulce na místě desátém, takže domácí body potřebovali jako sůl. Stovce přítomných diváků však obě mužstva předvedla nudný fotbal, plný nepřesností, bez nápadu s minimem šancí a zajímavých momentů před oběma brankami. Hosté byli fotbalovější, pohyblivější, důrazně napadali domácí při rozehrávce a působili jim tím značné problémy. Ve vyrovnaném zápasu pak dokázali zužitkovat jednu z mála větších šancí, a protože se domácí za celý zápas prezentovali pouze dvěma střelami na vejprnickou branku, které nebyly pro Dufka příliš nebezpečné, stačilo jim to k zisku všech bodů.

Po opatrném začátku se k první střele dostali hosté, ale pokus Černého zprava z šestnáctky, po Paulově přihrávce zneškodnil Bratanič. Po čtvrthodině hry rozehrál zleva rohový kop domácí Bláha, míč prošel až k Pavlíčkovi, ale jeho pohotový volej ze 14 metrů odvrátil na malém vápně jeden z hostujících zadáků a vejprničtí se vzápětí odkopem osvobodili. Poté si hostující brankář Dufek poradil s Vojtkovým tr. kopem a ve 20. minutě srazili hosté střelecký pokus Vojtka z 18 metrů, po Obdržálkově přihrávce. Na druhé straně stačili domácí srazit na roh Lhotkův tr. kop z 25 metrů a vzápětí zblokovali i Černého střelu zprava ze 17 metrů. V 25. minutě trefil z tr. kopu Lhotka jen zeď domácích a o osm minut později vejprnický Rada z dalšího tr. kopu přestřelil Brataničovu svatyni. Na konci poměrně nudného poločasu rozehrál vejprnický Lhotka rohový kop, domácí míč přizvedli a ten skončil v Brataničových rukavicích.

Do druhé půle vystřídal domácí trenér Obdržálka, Vojtka a Pavlíčka, které nahradili Paluch, Lešek a Šimůnek, ale výraznější oživení hry domácích tím nedosáhl. V 53. minutě poslal dopředu hostující Paul našlápnutého Černého, ten se dostal zprava k zakončení ze 13 metrů, ale Bratanič reflexivně jeho pokus výborně vyrazil. O čtyři minuty později zatáhl míč po pravé straně agilní Černý, jeho centr zprava přizvedl hlavou Lhotka, míč propadl k nehlídanému Paulovi, který si jej zpracoval a střelou z 8 metrů nedal Brataničovi šanci – 0:1. Hosté přece jen o něco převyšovali domácí naprosto neškodnou ofenzívu, ale v 64. minutě si pomohli v malém vápně domácích faulem a o šest minut později zneškodnil Paulův centr Bratanič. Kontr domácích zastavil o chvíli později odpískaný ofsajd Bláhy. V 79. minutě se po Paluchově tr. kopu odrazil míč k Waldmannovi, ale ten jej volejem poslal nad vejprnickou branku. Deset minut před koncem v pádu přestřelil tentýž hráč po Paluchově rohovém kopu branku hostů a na druhé straně se vedlo stejně Paulovi, který hlavou po Lhotkově centru mířil nad Brataničovu klec. V 83. minutě po Paluchově rohovém kopu mířil volejem nad vejprnickou branku Hošek. O minut později se dostal po Kuhajdově centru ke střele hostující Paul, ale z šestnáctky minul levou Brataničovu tyč. Když si  na jedné straně poradil s Paluchovým tr. kopem Dufek a na straně druhé stačili domácí zadáci zblokovat střely Lhotky a vzápětí i Mrázka, bylo to ze zápasu vše a domácí byli bez bodu. V tomto zápasu by zřejmě gól nedali ani kdyby se hrálo dalších devadesát minut…

Branka: 57. Paul. Rozhodčí: Bína – Petržílka, Hájek. ŽK: 1:3. Diváků: 100.

J. Domažlice B: Bratanič – Pavlíček (46. Šimůnek), Růžička, Korelus, Kubr – Bláha (74. Buršík), Vísner, Vojtko (46. Lešek), Waldmann – Štěpán, Obdržálek (46. Paluch). Trenér: Vojtěch Fořt.

Slavia Vejprnice: Dufek – Puhlovský, Heindl, Havránek, Hora – Černý, Rada, Kristl, Kuhajda (90. Mrázek) – Paul (85. Bernard), Lhotka. Trenér: Milan Dejmek.