Kalendář

<< srpen 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALJiskra získala dalšího důležitého sponzora

 

V úterý 19. srpna představil na krátké tiskové konferenci prezident klubu p. Jaroslav Ticháček zástupce nového důležitého sponzora domažlického fotbalu, kterým je firma Wagner Metal Concept, k.s., která sídlí v Chrastavické ulici v Domažlicích. Firma se zabývá zámečnickou a klempířskou výrobou a podniká rovněž ve velkoobchodní činnosti. Na českém trhu působí již 25 let.

Její majitel pan Manfred Edgar Wagner mimo jiné řekl, že peníze, které firma vydělá, jsou z práce českých zaměstnanců a proto považuje za správné, aby byly investovány v Čechách. Osobně nedělá rozdíl mezi Čechy a Němci, pro něj je důležitý evropský prostor, nikoli jednotlivé státy v něm a proto nemá žádný problém podporovat český fotbal, který se mu líbí zejména tím, že v něm ještě existuje nadšení hráčů a funkcionářů a jejich radost ze hry. Investici do domažlického fotbalu dal přednost před investicí do fotbalu v Kötztingu, protože se mu tady líbí a má Domažlice rád. Vyjádřil přesvědčení, že spolupráce bude dlouhodobější, což bude však záležet i na ekonomické situaci jeho firmy.

Smlouva o spolupráci byla podepsána na jeden rok s tím, že pokud nedojde k nějakým zásadním změnám, je připraven ji každým rokem prodloužit a v případě eventuálního postupu Jiskry do II. ligy i navýšit. Dnešní den bere jako první krok ve vzájemné spolupráci a jaké budou ty další bude záležet na několika faktorech, především na ekonomickém vývoji v Evropě a v Česku. Firma si neklade žádné podmínky pro svůj sponzoring, a p. Wagner zdůraznil, že ačkoli je ve sportu každý jednou nahoře a jednou dole, nepatří k těm, kteří by se od Jiskry odvrátili, nebude-li zrovna prožívat úspěšné období.

 

Detail [›]
Sponzorská smlouva - ...
Detail [›]
Sponzorská smlouva - ...
Detail [›]
Sponzorská smlouva - ...