Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALJiskru čeká první kolo poháru České pošty

V sobotu 26.8 od 17.00 hodin (Odjezd autobusu na pohár do Sušice je v 14:30 h od stadionu Střelnice)

bude hostit Sušický stadion utkání prvního kola České pošty do něhož se domácí TJ probojovala vítězstvím 3:1 (branky: 42.Tomáš Došek - 32.Radek Kočí, 57 a 86. Miroslav Vrhel ) v prvním kole v předkole  minulou neděli v Kolovči s místním Slavojem.  Za soupeře bude mít třetiligovou Jiskru Domažlice.

Ta dnes zaregistrovala většinu avizovaných posil. V Sušici čeká Domažlické hráče bouřlivá atmosféra, protože na jejich utkání chodí početná divácká kulisa.,, nečeká nás jednoduché utkání. Domácí budou hodně motivováni respektujeme jejich sílu a jedeme na zápas s pokorou. Budou vycházet se zabezpečené obrany a vyrážet do brejků, kde je hodně nebezpečný Vrhel a přibyde jim expísecký Tomáš Linhart. My se do šancí umíme dostat, ale zatím nás trochu trápila koncovka, kterou nutně v tomto utkání musíme zlepšit" říká k utkání trenér Stanislav Purkart. O základní sestavě mají trenéři Jiskry jasno. Pro  Jiskru je škoda , že se v poháru mohou střídat jenom tři hráči , protože by  kouči potřebovali prostřídat  větší počet hráčů a vyzkoušet různé herní varianty. Domácí TJ hrála ve středu ,,generálku" na pohár s Nepomukem , který sestoupil z kraje do 1.A třídy a po poločase 0:1 nakonec vyhrála 3:1 když branky vstřelili  Vrhel ,Kočí a Linhart z(PK).

Sestava TJ Sušice v utkání s Nepomukem.: Volák- Melka, Bachroň, Blažek, Skrbek, Fuchs, Hrach, Skála, Vrhel, Králík, Kočí, Varga, Kodýdek, Jech, Linhart. Podle slov kouče Voříška to nebyl se strany Sušice příliš pohledný fotbal, prostřídal celí kádr, aby ušetřil síly na Jiskru. Na sušické lavičce došlo v létě ke změně na postu hlavního trenéra. Dlouholetého trenéra Jana Staňka nahradil právě zmíněný  ex písecký  Jaroslav Voříšek. ,, Po euforii z utkáním z Kolovče se na Domažlice těšíme, je to atraktivní soupeř, ale u nás to nebude mít jednoduché. Co se týká kádru , tak by snad Tomáš Linhart měl být , ale není to úplně jisté to si necháme, jako překvapení. Otazník visí  nad startem Martina Krejčího, který má s utkání v Kolovči problémy s kolenem  a v utkání s Nepomukem si ještě  pohmoždil kotník. Jsme si vědomi kvalit Domažlic , hrají třetí ligu. Připravujeme se na ně jako na každý mistrovský zápas, který nás bude čekat. Je to pro nás takový svátek a třešnička  na dortu v té naší přípravě před mistrovskými zápasy" kouč Voříšek.   Vítěz se asi 19.8. od 17.00 h střetne na domácím stadionu  s jedenáctinásobným mistrem Československa FK Dukla Praha což je pro oba soupeře velká motivace.

Na snímcích z prvního kola poháru Čp. Koloveč- Sušice je na prvních dvou gólman František Jarolím (bývalý brankář SK Klatovy 1898), který podal v utkání skvělý výkon a vychytal minimálně osm 100% šancí Slavoje,  na 4. a 6. snímku je Miroslav Vrhel na kterého si obrana​​ Jiskry bude muset dávat pozor.

 

 

Detail [›]
Koloveč-Sušice 01
Detail [›]
Koloveč-Sušice 02
Detail [›]
Koloveč-Sušice 03
Detail [›]
Koloveč-Sušice 04
Detail [›]
Koloveč-Sušice 05
Detail [›]
Koloveč-Sušice 06
Detail [›]
Indie U23