Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALDiváci si přišli na své.

SUŠICE - Dělba bodů byla nakonec spravedlivá, shodli se trenéři Sušice a Chanovic

Před  atraktivním pošumavským derby zápasem krajského fotbalového přeboru na hřišti v Sušici pomýšleli oba jeho aktéři na body.  A nakonec se  jim přání splnilo, i když asi jen částečně, protože před zápasem trenéři obou týmů věřili, že to budou právě jejich svěřenci, kteří budou odcházet ze hřiště v roli vítězů.  Domácí Sušice se nakonec o body podělila se svými hosty z Chanovic za remízu 1:1. I když hosté k  vítězství měli blíž, protože od prvního poločasu vedli a domácí vyrovnali doslova až v hodině dvanácté.
„Měli jsme blízko k plnému počtu bodů. Vedli jsme a je velká škoda, že jsme po standardní situaci soupeře neuhlídali a dovolili mu v závěru zápasu vyrovnat. I když jsem na to  naše hráče upozorňoval, že právě v tomhle  je Sušice velmi  nebezpečená. A  také  to  bohužel pro nás také předvedla,“ uvedl k nedělnímu zápasu  staronový trenér Chanosu Chanovice Miroslav Rambousek. „Remíza je ale spravedlivá,“ dodal kouč, který chválil své svěřence za výkon, ale viděl ještě i dost nedostatků v jejich představení. „Výkon nebyl ještě ideální, někteří hráči mají na víc než předvedli. Ale bylo to první utkání sezony, tak věřím, že  své kvality ještě předvedou,“ dodal.
Spokojenost  panovala i v táboře domácí Sušice. „Jsem ale hodně nespokojený především s naší hrou v prvním poločase zápasu. Nakopávali jsme jen dlouhé balony, což se nám vymstilo inkasovanou brankou. A opět nás začala tlačit stará bolest, kterou je neproměňování šancí,“  uvedl trenér TJ Sušice Luboš Vašica.  „Kluci  ale hlavně ve druhé půli bojovali, za což si  zaslouží pochvalu. Věřím, že neduhy co nejdřív vychytáme a že se  budeme jen zlepšovat,“  řekl Vašica, podle kterého si publikum přišlo na své.  “Myslím, že vidělo  oboustranně  atraktivní   fotbal,“  dodal. 
 
Zdeněk Mlnařík