18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Domažlice se představí v Energo areně

Domažlice/Příbram

V generálce na první kolo Synot ligy, se zítra v Příbrami v Energo areně představí třetiligoví fotbalisté Jiskry, kteří  od 17:00 hodin nastoupí proti domácímu 1. FK Příbram. Ta se ve středu utkala v Milíně s FK Pardubice. V jejím dresu nastoupil explzeňský Martin Fillo a dostal se hlavně v první půli do několika brankových příležitostí. První poločas byli lepší domácí. Ve druhém poločase, už to tak nebylo a utkání rozhodl pardubický Jakub Nečas brankou z 84. minuty.

Příbram hrála utkání v této sestavě: Boháč (46. L. Krbeček) - Sus, Hájovský (42. Tregler), Zápotočný, Husár (46. Neves) - Fillo, Hnaníček, T. Krbeček (38. Tarczal), Pilík (46. Volešák) - Švancara (46. Danoski), Kraut (46. Slepička).
Trenér: Petr Čuhel.

Jiskra si ve středu poradila s FC Rokycany 1:0. Podle slov trenéra Purkarta to byla generálka na 1. kolo poháru České pošty, v němž se příští víkend Jiskra představí na hřišti buď v Kolovči nebo v Sušici, jejích vzájemný souboj se odehraje tuto neděli v Kolovči od 17:00 hodin. "Čeká nás podobný soupeř, jako byly Rokycany, vyzkoušeli jsme hru na dva útočníky, takovou ofenzivnější aktivní hru," vysvětluje Purkart. V Příbrami to bude hra se zabezpečené obrany v trochu jiném rozestavění. Měla by to být prověrka na těžké zápasy s favority ČFL. "Tam to bude méně ofenzivní, spíše se zaměříme na poctivou defenzivu a na rychlý přechod do útoku," dodává Purkart. Domácí jsou průměrné ligové mužstvo, nepříjemné v přípravě, jsou na vrcholu těsně před ligou. Pro Domažlice je to opět top utkání, které si všichni užijí na velmi pěkném stadionu a čest domácím asistovat při ligové generálce.