Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALDomažlice mají dva nové útočníky

 

 

Domažlice

Dva nové útočníky pro nadcházející sezonu představí Domažličtí fotbalisté. Prvním z nich je urostlý rodák z Chlumčan Libor Tafat - 27 let, který už má za sebou zkušenosti z působení mimo jiné ve Slávii Praha a Vlašimi, z první a druhé ligy. Je kmenovým hráčem Kunic a v loňské sezoně naposledy působil v zeleném dresu  FC Chomutov.
"Libor měl ve své kariéře smůlu, že se dost vážně zranil, potom chodil na různá hostování. My mu chceme nabídnout delší spolupráci. Je to hrotový útočník se smyslem pro kombinaci, je velmi dobrý ve hře hlavou. Je to velmi dobrý kluk do kabiny, který pochází z Plzeňského kraje a je to hráč, kterým jsme potřebovali okysličit kádr" charakterizuje novou posilu prezident klubu Jaroslav Ticháček.

Další posilou je útočník Vítězslav Hrdlička. Tento 19 letý hráč je v širším kádru ligového áčka Viktorie Plzeň, jejíž farmou je Jiskra Domažlice znovu od letošní sezony.
"U tohoto hráče předpokládáme, že v rámci farmy bude jezdit k nám do Domažlic. Je to mladý, talentovaný hráč, který potřebuje získat více zkušenosti s dospělým fotbalem," říká Ticháček.

Jiskra má ještě zájem o jednoho talentovaného útočníka pražské Slávie. Dále je v jejím hledáčku ofenzivní hráč Petr Došlý, který čeká zda si jej ponechá v kádru nový trenér Baníku Sokolov Daniel Šmejkal. Ze stejného klubu je i nejmenovaný stoper o kterého se zajímají v Chodské metropoli. Dalším hráčem o kterého by v Domažlicích stáli je obránce Ondřej Chocholoušek, který ale uspěl v Baníku Most a ten si ho ve svém kádru na letošní sezonu ponechá.
"Je to složité sehnat kvalitního hráče do ČFL. Každý klub si je smluvně váže a bohužel u nás v kraji nebo v divizi se těžko hledá. Máme vyhlídnutého obránce Adama Čiháka z juniorky Viktorie Plzeň, který vloni hrál za FC Rokycany, ten by s námi měl absolvovat zápasy opět formou farmy a kombinovat je i s utkáními v  juniorce Viktorie Plzeň," dodává Ticháček.

Na prvních dvou snímcích je útočník Vítězslav Hrdlička - na prvním snímku je v dresu Plzně a na druhém v Domažlickém.
Na třetím snímku je obránce Adam Čihák a na posledních dvou je Libor Tafat, při pondělním tréninku a v dresu Jiskry.
Foto a text:Jiří Pojar