Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALJiskra hraje v sobotu s juniorkou Viktorky

 

Jiří Pojar

Zítra nastoupí v Tlučné k druhému přípravnému utkání třetiligoví fotbalisté Jiskry Domažlice, kteří budou mít za soupeře juniorku Viktorie Plzeň. V jejím dresu působil obránce Martin Hrubý, který je momentálně v přípravě s Jiskrou a posílí její obrané řady. Martin nastoupil už v prvním přípravném utkání v Lamu.
"Zápas byl na úvod přípravy dobrý, bohužel jsme tam neměli dostatek hráčů, jenom tři na střídání. Mě se podařilo vstřelit gól, jsem spokojený. Bavorské mužstvo mě překvapilo svoji slušnou úrovní, poměrně dobře kombinovali," říká k utkání urostlý zadák Jiskry Domažlice, která tento týden kvůli zaměstnání hráčů vynechala soustředění, ale trénuje každý den. "Především se zaměřujeme na kondiční cvičení a dlouhé výběhy do hvozdů v okolí města. Pro nás hráče je to méně oblíbený cyklus přípravy, ale musíme ho absolvovat. Příští týden, už nás čeká práce s balónem a nácviky herních prvků, na co se těším." Od 10:30 hodin čeká Jiskru druhé přípravný zápas. "Juniorka hodně omladila kádr přišli kluci ročníku 1995-1996, jsou silní na míči, myslím si že bychom je měli porazit, protože máme zkušenější mužstvo," dodává Hrubý.
Utkání budou řídit rozhodčí Kafka-Nesvadba-Špilar. Zveme všechny fanoušky dobrého fotbalu na kvalitní mač zítra do Tlučné.

 Na snímku z první přípravy Domažlic v Lamu je Martin Hrubý, hráč o jehož služby má zájem Jiskra Domažlice, a měl by posílit její obrané řady.