Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALAH WIWA - SG Domažlice 3:5 (2:2)

Ano, mohlo by se zdát, že na základě jarního mače SG na UMT proti samotnému přermožiteli Bayernu Mnichov, AH WiWě, který pro WiWu dopadl terminologií páně Bosáka "zle nedobře", rozuměj 1:9, že páteční zápas ve Waffenbrunnu bude pro zástupce chodské fotbalové školy nějakou selankou nebo dokonce pouhou procházkou řůžovou zahradou, ale zdání velmi často klame!
Domácí tentokrát pojali měření sil prestižně, omladili své na UMT notné mdlé šiky a jali se bojovati o to, očistit své jméno po posledním výprasku.
Hosté měli na střídání pouhopouhého jednoho borce a tuto roli na sebe vzal dobrovolně jejich kapitán, který však musel přihlížet nátlakové kombinační hře motivovaného soupeře a valícím se útokům na svatyni pozorně střeženou Zbyňďou Webrů, který i přes to musel během několika málo minut dvakrát kapitulovat a to ještě likvidoval přísně nařízenou penaltu za zápasnickou vložku přemotivovaného Csuláka ve vlastním pokutovém území!
Z bárky staré gardy v tu chvíli byl vidět pouze pozorovatelský koš a vlajka a tak musel, chtě nechtě, vstoupit konečně do hry jako deus ex machina v antickém dramatu kapitán SG a karta se začala pomalu obracet.
Nejprve bylo nutné zjednat pořádek "na place" a tak poté, co byl po drzém průniku sražen soupeřem v pokutovém území a k údivu všech zůstala píšťalka jinak úzkoprsého sudího němá, musel vzít "El kapitáno" spravedlnost do svých rukou a to tak, že byl vynesen rozsudek současně s výkonem trestu a tak následoval zákrok, za nějž by v civilním životě následovalo s největší pravděpodobností minimálně doživotí!
Soupeř sice protestoval, málem nastoupil na zeleném pažitu i soudce Lynch, ale od uvedeného momentu začali domácí ztrácet půdu pod nohama a hosté toho využili k poločasovému srovnání stavu Váchalem a Vilímem.
Druhé dějství již bylo plně v režii SG Jiskry a ta najednou začala nabízet poměrně početnému diváctvu fotbalové laskominky a to plnými hrstmi!
Ta nejkrásnější však přišla po té, co agilní a kreativní Matulka "vymíchal" před vlastním pokutovým několik soupeřů na půlící čáře našel Foldynu, který potáhl akci a vyslal pasem k praporku jako o život pelášejícího kapitána, jehož lahůdkový centr alá Backham "uklidil" hlavou do nejzazšího růžku soupeřovy branky "grande Paolo" Váchal, čímž završil svůj hattrick!
Na dalekonosnou Motorkovu pumelici zareagovali hosté ještě Szewczikem a upravili tak účet mače na 3 : 5 v jejich neprospěch!

Sestava SG: Weber - Pavlíček, Matulka, Vinopal, Kruml P., - Csulák, Bočan, Váchal, Berka - Vilím, Foldyna.
Střídal: Major