Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALRokycany: festival šancí.

ROKYCANY - Bezbrankovou remízou s Městem Touškovem vstoupili fotbalisté Rokycan do nového ročníku krajského přeboru.

Trvalý tlak
Přestože našemu zástupci v nejvyšší krajské soutěži  scházeli Tobrman, Kohout, Křišťan i Scheinherr, zahájil mohutnou ofenzivou. Hned v první minutě byl nedovoleně zastaven Mraček a po Kozlerově trestném kopu hlavičkoval Jícha těsně vedle.  Chvíli na to zahrozil Kozler, byl z toho pouze roh.  Škoda zkažených přihrávek, na hráčích FC bylo vidět, že hodně chtějí. V minutě dvanácté obešel Kučera vše, co mu stálo v cestě,  jenže  gólovou sřelu srazil obránce.  Vzápětí se vyznamenal brankář Matas při Kozlerově pokusu a neprosadil se ani Brož. Seveřané dobře bránili, z klidu je nevyvedla ani Kučerova příležitost nebo před odchodem do kabin  Kozlerova dělovka do zadáka.

Marná přesilovka
Hned po obrátce podnikli hosté ojedinělý brejk a Karbusický ohrozil Vilda. Tenhle moment byl signálem ke zvýšené aktivitě borců Města Touškova, ale Rokycany  defenzivu zvládaly. Na opačném konci stadionu  se vyznamenal po skrumáži touškovský ochránce svatyně a Papáčkův únik vrcholil rohovým kopem. Po hodině marného dobývání  branky se odhodlali lodivodi FC ke dvojnásobnému střídání.  V 64. minutě si fanoušci vzdychli. Po nádherné Schveinertově äkci měl vedoucí gól na kopačce Abrt, obránce míč na lajně vykopl.

Vzápětí byl v šestnáctce zastaven v rozporu s pravidly Papáček, sudí Vondra byl jiného názoru. Přesto domácíí [›] zvýšili aktivitu a rezultovaly z toho šance Abrta, Hereita nebo Papáčka. V 87. minutě musel předčasně do sprch Brand a tlak vrcholil. Jícha po obrovském závaru pálil příliš vysoko a protivník s notnou dávkou štěstí remízu uhájil.

V úterý zas s míčem
Místo tréninku si hráči FC dnes, tedy v úterý 7. srpna, znovu zahrají. V Liticích na ně čeká od 18 hodin přátelský duel s Horšovským Týnem. V neděli pojede FC k duelu o body do Zbůchu.

Pavel Grimm