18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

ČFL: J. Domažlice - TJ Štěchovice 2:1 (1:0)

JISKRA SKONČILA OSMÁ V ČFL!
Domažlické třetiligové Áčko včera zakončilo úspěšnou třetí sezonu v ČFL výhrou nad TJ Štěchovice 2:1.
Branky: 15. Bárta a 66. Matuš Pyrka - 54. Pospíšil.
V závěrečném účtování skončila Jiskra na pěkném osmém místě z 18 celků v ČFL. Štěchovice, které měly na soupisce před utkáním expísecké Filipa Bustu a bývalého hráče Jiskry Karla Krejčího, syna asistenta reprezentačního Áčka Pavla Vrby, Karla Krejčího. Dále se v sestavě objevil exsparťanský Michal Pospíšil. Na lavičce zůstala bývalá opora mezi třemi tyčemi Bohemians 1905 Radek Sňozík, který je Tachovským rodákem. Jiskra byla po výhře 3:0 v Horních Měcholupech na osmém místě, které chtěla uhájit a na hosty měla náskok dvou bodů. Kromě zraněných Růžičky a Brauna postrádala v útoku Dvořáka a Petráčka. Vlivem úzkého kádru v závěru nastoupili i hráči, kteří v pátek vybojovali vítězství Benfiky na Bolevci 0:2.
Jiskra Domažlice: Ticháček- Pyrka D. (83. Buršík), Bauer, Javorský, Pokrovskij - Pyrka M, Leitl (72. Vojtko), Mužík, Bárta - Bezděk (75. Šinál), Kasýk (63. Bláha). Trenéři: Stanislav Purkart a Pavel Wolf.
TJ Štěchovice: Soukup - Baubín (70. Švejda), Müller, Busta, Novák,- Hudec (57. O.Kodr), L. Jelínek, Hřebeček, S. Kodr (46. J.Cienciala) - Krejčí (46. Šittich), Pospíšil. TrenérJiří Hruška
 ŽK: 3:1 .
V SOBOTU 21.ČERVNA OD 10.30 HODIN, SEHRAJE JISKRA DOMAŽLICE PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ S FC VIKTORIA PLZEŇ ÚČASTNÍKEM EVROPSKÉ LIGY S NEJVĚTŠÍ PRAVDĚPODOBNOSTÍ V DOMAŽLICÍCH.O DĚJIŠTI VÁS BUDEME INFORMOVAT.

Řekli po zápasu:

Záložník Libor Bláha: ,,Dá se říci, že v prvním poločase jsme vytěžili z minima maximum. Měli jsme několik nepřesností v obraně, kdy jsme riskatními přihrávkami nabídli šanci soupeři. Trochu jsme se hledali, byly nepřesnosti v přihrávce a tím, že jsme byli v přechodové fázi pomalí, útočilo se pak do plných a s tímto máme vždy problém. Do poločasu se povedlo naše vedení udržet... V druhé půli byla vidět od začátku snaha hostí o vyrovnání, což se jim nakonec podařilo. V této fázi bylo nutno něco změnit. Následovala střídání, již krátce po prvním se nám podařilo strhnout vedení na naši stranu. Došlo tak k jistému oživení hry a mužstvo jednogolové vedení spolehlivě ubránilo a tři body, jak jsme si přáli, zůstaly na Střelnici".
Ivo Vojtko Jiskra Domažlice:,,Zápas to byl vyrovnaný, měli jsme asi větší štěstí a bojovností jsme si vítězství zasloužili. Soupeř měl také plno mladých, snažili se hrat kombinačně, byl důraznej v soubojích ale jak říkam, tomu štěstí jsme šli naproti víc my." Vojtkovi končí hostování v Domažlicích o jeho dalším fotbalovém osudu se rozhodne v nejbližších dnech.