11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

KP: SSC Bolevec - J. Domažlice B 0:2 (0:1)

V posledním kole krajského přeboru si zaslouženě veze Benfika Jiskra Domažlice tři body za vítězství 0:2 (0:1) z Plzeňského Bolevce.
Skóre otevřel ve 45. minutě novopečený mgr. Miky Vísner, když potrestal chybnou rozehrávku domácího Jiřího Kučery a povedenou střelou k levé tyčidal na 0:1. V 57. minutě zahrával rohový kop Pavel Jarina a Tadeáš Kohout si na něj naběhl a hlavou uklidil balon k levé tyči, branky domácího Jakuba Kernera - 0:2. V utkání podal výborný výkon Lukáš Frei v brance, když zneškodnil několik šancí domácích, několikrát vychytal exdomažlického Michala Bublíka. Hosté též neproměnili několik svých šancí. Jiskra je momentálně na 7. místě. O jejich umístění rozhodne duel Chotíkov- Horažďovice. Dnes ještě Rokycany B remizovaly s Rapidem Plzeň 2:2 a na PK:4:3. Je třeba klukům vyseknout poklonu, jak se vypořádali s ne příliš dobrým jarním startem.  BENFIKA!!!