17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

KP: FC Rokycany B - Jiskra Domažlice B 1:1 PK: 3:4

Jo ta Benfika ta to válí!!!!
Jiskra Domažlice B ,,Benfika" přivezla včera z Husových sadů v Rokycanech dva body za remízu 1:1, když na penalty, stejně jako v Horní Bříze, zvítězila s domácí rezervou divizních FC Rokycany. Hosté sice prohrávali od 10. minuty brankou domácího Spěváčka 1:0, ale hrstka nejvěrnějších fanoušků Benfiky se za sedm minut radovala. Krásnou vyrovnávající branku v 17. minutě utkání vstřelil domažlický odchovanec Martin Burša Buršík. Celou akci založil Houdek, když míč vyhodil na Kasýka, ten vrátil Hoškovi, který tři metry před půlící čárou vysunul Buršíka, ten si ze čtyř domácích hráčů udělal přihlížející kužele a bombou z 18 metrů vymetl pravý horní roh velmi dobře chytajícího Martina Wohlmutha - 1:1. Tento výsledek platil i po 90 minutách a souboj dospěl, až k penaltám. Tady, stejně jako v celém utkání předvedl výborný výkon hostující gólman Dan Houdek, který kryl domácím Aubrechtovi, Kořínkovi, Spěváčkovi penalty a Feiferlík branku překopl. Za hosty byli úspěšní exekutoři Lešek, Kohout, Vísner a vše rozhodl hráč zápasu Buršík!
 Sestava Benfiky: Houdek- Šimůnek, Waldmann, Šinál, Hošek - Vísner, Kohout, Buršík, Lešek, Bláha - Kasýk(69.Tumpach). Tréneři: Fořt a Churý.
Gratulujeme touto cestou Benfice k důležitým bodům a v neděli 8. června od 17:00 hodin, hrají hoši doma s Hartlíkovým TJ FC Chotíkov 1932. Přiďte prosím, Benfiku povzbudit.