Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALKP: ZKZ Horní Bříza - Jiskra Domažlice B 3:3, PK 2:3

Branky: Paukner 2, Šimice - Waldmann z PK, Kasýk, Lešek; ŽK: 2:2.

Domažlická Benfika vybojovala ve vodní lázni v Horní Bříze 2 body!!!
V sobotu od 17:00 hodin nastoupila Benfika v Horní Bříze proti domácímu ZKZ. Chybělo jí několik hráčů z kádru(Kubr, Bláha, Šot J., Jarina atd.). Celé utkání skrápěl trávník hustý déšť, který ztěžoval hráčům kombinaci. Skóre otevřel z penalty kapitán Lukáš Waldmann. Další branku přidal po krásném solu Zdeněk Kasík, a třetí dorazil u levé tyče Tomáš Lešek. Benfika celé utkání vždy vedla a domácím se povedlo vyrovnat po devadesáti minutách na 3:3. V penaltovém rozstřelu byla Benfika opět úspěšná a proto si z Břízy veze dva body i když byla po celé utkání lepším mužstvem, mnoho svých šancí neproměnila a zasloužila si body tři. Stínem utkání bylo zranění výborně hrajícího Zdeňka Kasýka (zranění kotníku) a druhým hráčem, který nedohrál byl Miky Vísner.
Sestava Benfiky: Bratanič - Kalný, Šinál, Lešek, Waldmann - Hošek, Vísner (80. Stróž), Kohout, Marič, Buršík - Kasýk(60. Šimůnek). Trenéři: Fořt a Churý.
 V dalším kole hostí Benfika v derby FK Holýšov v neděli 25.5.2014 od 17:00h. Vážení diváci, přijďte v neděli na Benfiku, ta se zvedla z krize a předvádí pěkný kombinační fotbal. Děkujeme.

Kasa opět nedohrál utkání v Bříze!
 Neuvěřitelným smolařem z fotbalistů Jiskry je univerzál Zdeněk Kasýk. Ten v sobotu ráno střídal v utkání ČFL Jiskra - Meteor. Aby odpoledne nastoupil v Horní Bříze na trávník, který připomínal vodní lázeň. Zdeněk odehrál pouhou hodinu. Za ní stačil zařídit penaltu a předvést necelé stovce diváků, nádherné sólo, které by mělo kandidovat na gól měsíce. Bohužel v 56. minutě byl faulován, už po několikáte a musel být odnesen na nosítkách. Na fotkách je vidět jeho sólo a potom jeho kotník, který je okopán od řízných hráčů domácího celku, kteří si s jeho brilatní technikou nevěděli rady. Sudí Hájek je potrestal pouze žlutou kartou. Je to jeho třetí vážné zranění v dresu Jiskry. Dnešní lékařské vyšetření ukáže jak vážné. Zdeněk byl nejlepším hráčem Domažlických v zápase. Přejeme mu, aby zranění nebylo vážné a aby mohl dál bavit diváky svými technickými kousky. Pokud chcete vidět solo Kasy je na TV Comu v záznamu utkání v H. Bříze. Foto, jak vypadalo solo a kotník Kasy, zatím na faceeboku Jirka Pojar.

 

Komentář Jiří Pojar