18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Výsledky krajského přeboru souhrnně.

Ivan Tafat

V úvodním kole kraj­ského přeboru zvítězil Chrást zejména zásluhou kanonýra Bezdičky vysoko v Plzni nad SK ZČE. Nečekaně hladkou výhrou překvapil nováček z Bolevce v Přešticích,

SK ZČE Plzeň - Chrást 1:5

Domácí šli již v první minu­tě do vedení, ale hosté do pře­stávky zvrátili stav. Od 60. mi­nuty hráli domácí bez dvou vy­loučených hráčů a Chrást do­vedl zápas k jasné výhře.
Nejlepší hráči: Rout - Bezdička. Poločas: 1:2. Branky: 1. Fedorco - 30., 80. a 83. Bezdička, 42. a 85. Moj­žíš. Rozhodčí: Burda. ŽK: 4:1. ČK: 2:0 (25. Vacek, 60. Levý). Diváků: 200.
SK ZČE: Řezáč - Levý, Stanek (81. Lenk), Vacek, Bednář (65. Cha­luš), Šiml, Ulč, Bačkovský, Sulek, Rout, Fedorco (81. Kubík). Trenér J. Urbánek.
Chrást: Bláha - Prusík, Král, Brýla, Kučera (84. Šmíd), Bezdička, Mojžíš, Komárek (75. V. Tyr), Fiala, Haidelmayer, M. Tyr. Trenér J. Aubrecht.

Tachov - Zbůch 3:0

V první půli držel nováček ze Zbůchu vyrovnanou hru i stav. Po změně stran již na hřišti dominovali domácí, je­jichž tlak postupně narůstal a v posledních dvaceti minutách třikrát rozvlnili sít za zády opory hostů gólmana Zábran­ského.
Nejlepší hráči: Opava - Zábran­ský. Poločas: 0:0. Branky: 70. Opa­va, 81. Malý. Rozhodčí: Liškutín. ŽK: 2:2. Diváků: 450.
Tachov: Valenta - Lukáš Čížek, Opava, Kaše, Šácha, Gabčo (86. No­vák), Lad. Čížek, J. Viterna, Chada, Bečvář (77. Habart), Malý. Trenér M. Chada.
Zbůch: Zábranský - Brož, Plahs (68. Beneš), Hettler, Pfeifer, Koude­1a, Steinbach (85. Hájek), Schejbal, Daňhel, Hrdlička (79. Paul), Her­man. Trenér P. Lukášek.

Rokycany - M. Touškov 0:0

Diváci se sice v Rokycanech branek nedočkali, přesto byli svědky . kvalitního duelu. V prvním poločase měli šance domácí Jícha a dvakrát Mraček, ale neuspěli. Také po pře­stávce měli blíže ke vstřelení branky rokycanští, avšak Abrt, Schveinert ani opět Jícha Ma­tase nepřekonali.
Nejlepší hráči: Kučera - Matas. Rozhodčí: Vondra. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (87. Brand). Diváků: 260.
Rokycany: Vild - Jícha, Rýdl, Čihák, Schveinert, Brož, Mraček (62. Abrt), Papáček, Kozler (62. He­reit), Procházka, Kučera. Trenér P. Aubrecht.
M. Touškov: Matas - Kolář, Kluska, Kalčík, K. Fiirbacher), Bár­ta (70. Svoboda), Lambor (90. Če­chura), Holý, Karbusický, Brand, M. Scheinherr. Trenér M. Mareš.

Přeštice - Bolevec 0:3

Hosté od počátečního hvizdu byli lepším celkem a překvapivě si odvezli tři body. Šanci na zvrat měli domácí po hodině hry, kdy za stavu 0:2 neproměnil Šobr pokutový kop a zakrátko Došlý třetím gólem pečetil výhru nováčka.
Nejlepší hráči: Biederman - Šnaider. Poločas: 0:2. Branky: 6. Šnaider, 32. Brejcha, 70. Došlý. Rozhodčí: Ulrych. ŽK: 4:2. Diváků: 250.
Přeštice: Regner - Kuneš (46. Pap), Šobr, Bouc, Zoubek, Rajchart, Stehlík (77. Oulík), Duchek, Bie­dermann, Benedikt, Ostrolucký. Trenér J. Roud.
Bolevec: HIečka - Kučera, Do­lejší, Soukup, Šnaider, Márz, Brej­cha, M. Pelnář (68. Došlý), Thoma­yer, Šiml (81. Humpál), Kovářík (63. Touš). Trenér V. Opl.

Rapid Plzeň - Klatovy B  4:0

Rapid pod vedením nového trenéra Jílka zaslouženě vy­hrál, když o svém vítězství rozhodl až po přestávce. Do­mácí sice vedli již od desáté minuty, ale až do přestávky se hrála vyrovnaná partie. Brzy po změně stran vstřelil kano­nýr domácích Hucl během šes­ti minut dvě branky a osudu utkání by1o rozhodnuto.
Nejlepší hráči: Hucl - Herman. Poločas: 1:0. Branky: 10. Buček, 50. a 56. Hucl, 70. Lavička. Rozhodčí: Bogdan. 2K: 1:2. Diváků: 100.
Rapid: Nikrmajer - Peroutka, Pata, Janout, Nový (56. Václav), Buček, Liška, Brabec, Korda, Hucl (70. Hrdina), Bedrna (46. Lavička). Trenér J. Jílek.
Klatovy B: Herman - Vacovský, Kotáb, Jakubec, Toman, Beneš, Vo­ráček, Ježek, Žitník, Kraus, Popel­ka. Střídali Hromada a Kováč. Tre­nér L Lužný.

Holýšov - Horní Bříza  2:0

Holýšov si po celé utkání udržoval převahu a měl i řadu šancí, z nichž dvě využil. Nao­pak hosté se k ohrožení bran­ky domácích téměř nedostali, v závěru dohrávali o deseti.
Nejlepší hráči: Tlustý - Mizera. Poločas: l:0. Branky: 32. Hrdina, 74. Jeniš. Rozhodčí: Kožár. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (88. Krůs). Diváků: 250.
Holýšov: Janča - Nový, Hamer­ník, Snášel, Hrdina, Kaas, Kaliský (87. Šimka), Jeniš (90. Levička), Tlusty', Procházka, Lukáš (70. Maj­lát). Trenér Š. Hirschl.
H. Bříza: Mizera - Gadač, Krůs, Holík (81. Hano), Fráz, Paukner, F. Rozmara, Vrla (75. Vacek), Ko­hout, Jagerčík, Bíba (46. P. Chocho­latý). Trenér F. Sudík.

Stříbro - Manětín  3:6

Domácí nováček v první pů­li držel vyrovnaný stav, ve druhém dějství už dominovali fotbalovější hosté.
Nejlepší hráči: P. Andrle - Ko­rynta. Poločas: 2:2. Branky: Uhlíř, Jareš, R. Dyk - Spal 2, Korynta 2, Bouška, Stejskal. Rozhodčí: Homr. ŽK: 2:1. Diváků: 400.
Stříbro: Kostelníček - B. Andr­le, Uhlíř, Jarek Kasl (Cvachouček), Šaman (Hřebík), Kertys, P. Andrle (Patočka), Houdek, R. Dyk, M. Dyk. Trenér M. Tůma.
Manětín: Pochobradský - Fuchsa, Pleyer, Spal, Bouška, Hůl­ka, Štolka, Korynta, Stejskal, Miku­lík, M. Pátek. Střídali Janouškovec a Eliáš. Trenér J. Pátek.

Sušice - Chanovice  1:1

Domácí v první půli nedali čtyři šance a hosté se z ojedině­lého útoku ujali vedení. Po přestávce se Sušice zlepšila a v závěru po rohu zaslouženě vy­rovnala.
Nejlepší hráči: Procházka - Strakoš. Poločas: 0:1. Branky: 83. Sládek - 35. Černohorský. Rozhod­čí: Čermák. ŽK:1:0. Diváků: 370.
Sušice: Míček - Kodýdek, T. Ma­rek, Procházka, Sládek, Prchlík (75. Junek), Hrach, Manowetz, Kožíšek (46. Hupka), Cihlář, Kočí. Trenér L. Vašica.

Chanovice: Daněk- Šedivý, Srb, Kučera (77. Kotrnoch), Hnídek, Varga, Strakoš, Tafat, Černohor­ský, Dobrý, Kocour (87. Krch). Tre­nér M. Rambousek.