14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Proslulý vichr z hor uťal jarní vítězný rozlet SG Jiskry!

A nejenom on, ale přispěl k tomu i solidní výkon kvalitního soupeře, kterým nebyl nikdo menší než obávaná štika I. B třídy, Start Tlumačov.
Borci SG začali první půli "po větru", ale vytěžili pouze několik slibných šancí, které však nedokázali přetavit v koření fotbalu, tedy  branky a tak trestal na druhé straně po zaspání obrany staříků soupeř, kdy  první střelu před "šestnáctkou" dokázal hbitý Weber ještě vyrazit, ale na dorážku byl již krátký! 0:1.
Soupeř měl díky pohyblivosti více ze hry a senioři občas zahrozili z brejku, ale žádný nedotáhli do úspěšného konce.
Po změně stran bojovali borci kádru SG více se silným vichrem než se soupeřem a tak se na půli soupeře dostávali více méně hodně sporadicky a když ještě lelkující náčelník SG ztratil balón, s nímž se trestuhodně mazlil  před velkým vápnem, nebylo pro rychlonohého Nidla problémem prostřelit vyběhnuvšího golmana SG! 0:2.
S blížícím se závěrem se ještě pokusili zápas zdramatizovat dříve narození kouzelníci s kulatým nesmyslem, to když skvěle technincky disponovaný Ivan Rybár narýsoval kolmici na snajpra Libora Bočana uklízejícího "kožené slunce" tam, kam patří, tedy do soupeřovy svatyně, ale na víc, než na kosmetickou úpravu výsledku to již nestačilo! 1:2.
Kdo ví, jak by zápas dopadl, nastavil-li by přesný arbitr Ferdinand Forro nějakou tu minutku hrací doby navíc?
Zápas však splnil svůj účel, neboť senioři konečně poznali své jarní  limity a   vyzkoušeli si, že v první třídě by se mohli ještě čistě teoreticky být o své místo na slunci a Tlumačovští slovy trenéra Čadka ho hodnotili také jako skvělou přípravu na nadcházející boje o cenné body do neúprosné tabulky.
SG Jiskra Domažlice vs. TJ Start Tlumačov 1:2 (0:1)