Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALVlajková loď Jiskry opět nezklamala!

 

Skalní fanoušci Jiskry Domažlice nemuseli díky míčovým kouzelníkům SG od levého břehu Zubřiny zažít úplně černý víkend, co se bodového zisku seniorským manšaftů týče, neboť borci SG, na něž je v tomto směru spoleh, zase nezklamali!
Újezdští, vědomi si neskutečné ofenzivní síly seniorů, nebrali měření sil na lehkou váhu a tak doplnili své prořídlé šiky talentovanými jedinci ze všech možných fotbalových bašt Chodska, Meclova, Tlumačova aj., ale i přesto byli na rozjeté staříky krátcí!
Početní diváci, kteří shlédli předchozí utkání rezervy Jiskry, se štěstím objímali, když se dozvěděli, že lísky zakoupené na předzápas jsou platné i na zlatý hřeb sobotního podvečera! 
A skutečně se bylo na co dívat a mnozí se divili, kolik fotbalové kvality je možné nabízet na tak malém prostoru a nelitovali ani trenéři B-mužstva Jiskry, kteří vytáhli i tlusté poznámkové notesy a a začali si dělat výpisky a již kolem 30-té minuty neměli kam psát, neboť poznámkové bloky byly plné a skóre ve prospěch SG 4:0!
Pak se zranil CML (tedy centrální mozek lidstva) sg, Zdenda "Hříbek" Kruml a tak stará garda své tempo notně zvolnila a druhý poločas byl již jen o dohrání zápasu a udržení brankového rozdílu.
Staříci, kteří s padnoucím večerem přestali běhat, pak ještě inkasovali dva laciné góly po tenisovou terminologií nevynucených chybách a tak mohl zadout naposledy do píšťaly s pocitem dobře vykonané práce přísný, ale přesný arbitr Láďa Pareský a obě mužstva se tak mohla odebrat do chladivých sprch!
Solidně zahrál celý kádr SG a zejména ofenzivní zázrak Venca "Ibra" Vilímů oproštěn od mediálního tlaku na svou osobu v souvislosti s lidovou veselicí se poté, co se zastupitelstvo obce Pocinovice písemně zavázalo, že ho již nepovažuje za Masopusta a ani neusilo o jeho upálení, mohl nadále zcela soustředit opět pouze na kopanou a bylo to znát!
Snad jedinou kaňkou a zklamáním pro davy natěšených diváků byla neúčast, vlastně účast, ale až hodně pozdní, levonohého zázraku, Hynka "Bohouše" Berky, který dorazil až po zápase a ještě k tomu s hodně nejapnou výmluvou, že myslel, že se posouval čas a to hned dvakrát!

SG Jiskry Domažlice vs. Sokol Újezd 5:2 (4:0)

SG: Rybár P. - Csulák, Major, Rejthar, Karas - Bočan, Brichcín, Kruml Z., Vlček - Vilím, Rybár I.
Střídali: Kadlec, Bombala
Branky SG: Bočan 2, Vlček 2, Bombala
Branky Újezda: Beran 2x

A kdo že jsou dalšími pány na holení?

Ale, borci z Tlumačova?

Tak jim přejeme po celý týden krásné sny o "béčku" SG Jiskry Domažlice, ale na ně plánuje náčelník SG nastoupit již s A-teamem staré gardy, ale o tom opět až příště!

SG