Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALOpory věří v úspěšný vstup do soutěže.

TACHOVSKO - Přebor Plzeňského kraje ve fotbalu bude zahájen dnes a do soutěže vstoupí FK Tachov domácím zápasem s nováčkem B. Zbůch.  A nutno podotknout, že vstup byl opravdu úspěšný, protože Tachov vyhrál 3:0!
Tachované se podle slov zkušeného Pavla Opavy už těší až to začne. „V kabině je pohoda. Je cítit, že se blíží začátek,“ řekl Opava. Ten věří, že zlomí prokletí domácích zápasů. „Možná, že to v hlavě někdo má. Já ale vidím výhodu v tom, že noví kluci tím nejsou zatíženi,“ nepřipouští si opakování loňské sezóny řízný obránce. To se většina utkání na domácím trávníku nepovedla.

A jak vidí šance v utkání s nováčkem ze Zbůchu? „Každopádně chceme vyhrát, kdo by nechtěl. Jsem přesvědčen, že utkání zvládneme a budeme se radovat z výhry,“ je optimistou Opava. Stříbrské čeká premiéra jako řemen Na nedělní zápas se těší také zkušený Jiří Kertis, který letní přípravu zvládl v naprosté pohodě. „Už jsem ve své kariéře nějakou absolvoval.Vímuž, co mohu čekat, nikdy mě nedělala problémy,“ pravil pilíř stříbrské obrany, jenž si chválí atmosféru v kabině. Vedení se povedlo ´udělat´ všechny posily.

Kluci do kabiny zapadli a my jsme s nimi silnější. V kabině je naprostá pohoda.“ A jak vidí působení Baníku v přeboru? „Určitě je to kvalitní soutěž. Úplně o něčem jiném, než 1. A třída. My si musíme každý zápas sáhnout až na dno sil a bojovat o každý bod,“ ví své zkušený Kertis, který už ani nevěřil, že si ještě nejvyšší soutěž v kraji ve Stříbře zahraje. „Je to paráda.“ Premiéra na domácím trávníku bude podle jeho slov hodně náročná. „Manětín znám. Je to velmi silný soupeř, ale v přeboru si nevybereme. Jsou to ale lidi jako my. Chceme určitě nejméně bod, ale budeme bojovat o všechny tři,“ řekl závěrem Kertis.

František Hlas